Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok nélkületek akar el menni nyaralni?

Figyelt kérdés
A párommal lassan két éve vagyunk együtt. Eddig mindig együtt mentünk nyaralni. Még nem lakunk együtt, de szerencsére most a nyáron elég sok időt tudunk együtt tölteni. A probléma az lenne hogy meg hívták egy 4 napos nyaralásra, ahova egyébként engem is hívtak / más is viszi magával a barátnőjét. Viszont ő egyből ki jelentette hogy egyedül fog oda menni. Hiába kérdeztem, hogy miért nem akarja hogy én is menjek alig kaptam rá választ, csak azt hogy hagyjam ezzel békén. Ma ment el oda. Félek hogy vajon mi miatt nem akarhatta hogy én is menjek? Valaki volt már hasonló esetben? Ilyenkor mit tetettek? Eléggé kétségbe vagyok esve. Válaszokat előre is köszönöm.

2021. júl. 12. 16:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%
Én úgy vagyok vele, hogy menjen! Mi együtt is, külön is eljárunk bárhová.
2021. júl. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Mivel más is viszi a párját és meghívtak téged is,nekem fura lenne hogy ennyire ellenkezik.. a barátaival ment amúgy vagy kollegáival?
2021. júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Nekem csak az a fura, hogy téged is hívtak, másnak is megy a barátnője, ő meg kijelentette, hogy nélküled megy. Érdekes...🤔
2021. júl. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

"Viszont ő egyből ki jelentette hogy egyedül fog oda menni. Hiába kérdeztem, hogy miért nem akarja hogy én is menjek alig kaptam rá választ, csak azt hogy hagyjam ezzel békén."


Biztos, hogy nem akarnek egy olyan part, aki donteseket hoz helyettem, mikozben nekem lehet mas a velemenyem. Ez a tisztelet hianya, mindegy mi van a hatterben. Az elso mondat is megerne egy miset, de a masodik sem rossz, ha veget akarsz vetni egy kapcsolatnak.

2021. júl. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Ízlés kérdése, hogy kinek fér bele a külön nyaralás, bár amikor a felek együtt sem élnek, abszolút nem gondolom, hogy probléma lenne vele. Itt a valódi gond az az, hogy vihetne téged, mert más is viszi a párját, de nemcsak, hogy nem visz, hanem még értelmesen meg sem indokolja, hanem kb. kuss a neved. Ez baromi tiszteletlen, és a konfliktuskezelés egy elég alja módja.
2021. júl. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%
Megint te? Leírtam múltkor, ki fog dobni!
2021. júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
17:27es Most elöszőr írok erre a platformra
2021. júl. 12. 17:28
 8/22 A kérdező kommentje:
Többieknek. Igen én sem igazán értem hogy miért hozza meg szó szerint helyettem is a döntést. Én is úgy érzem hogy ez valahogy tisztelet hiány lehet felőle felém. Ami elég rosszul esik.
2021. júl. 12. 17:30
 9/22 anonim ***** válasza:
40%
Milyenek neki a nyaralások veled? Nekem ugy tunik nem tetszik neki a társaságod. Olyat tudok pl elkepzelni h fuvezni fognak te meg amolyan anti vagy. Es hasonlokat.
2021. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Miert vsgy egyutt egy ilyen pöccsel? Egyertelmu, hogy egőnek talal. En amugy elmentem volna, hiszen teged is hivtak
2021. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!