Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok, ha a barátnőtök gyakran hányna?

Figyelt kérdés
2021. júl. 12. 17:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Dehogy szakítanék! Imádom ha lehánynak, s ettől én is lehányom a másikat. Együtt hánynánk elélvezés közben.
2021. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha mindig csak engem hányna le,akkor igen.
2021. júl. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Tul melyre nyomod a farkad?
2021. júl. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Valami oka biztos hogy van. Az én páromnak vakbél problémára utalt a hányás amit csak 2 évvel később állapítottak meg. Addig minden nap jött aminek kellett. És ez neki még kellemetlenebb mint nekem. Te meg amikor gondja van szakítanál vele ahelyett hogy próbálnál társként viselkedni. A képlet egyszerű, képzeld a másik helyzetébe magad és ne tegyél olyat amit te sem szeretnél ha veled tennének fordított esetben. És üljetek le beszélgetni, sokszor. Ha kis gyakorlással növesztesz empátiát akár szocializálódhatsz is.
2021. júl. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!