Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiányzik neki?

Figyelt kérdés

Szűk 2 éve vagyunk együtt a barátommal, hétvégente találkozunk csak.

Amikor megvan a havi dolgom, akkor alig foglalkozik velem. Arra gondolok, hogy olyankor semmi smárolás, fogdosás, simi. Egyszerűen semmi. Csak befekszünk az ágyba és alszunk.

A kérdésem az, hogy ez másnál is így van? Vagy csak nálunk.

Mert nekem személy szerint nagyon hiányzik az az érzés, hogy gerjedek... de nem lehet. És jó lenne olyankor húzni egymás agyát.

Neki miért nem hiányzik? Őszintén azt nem tudom mire gerjed, mert hiába kérdeztem, hogy mit csináljak mit szeret, mindig azt mondja, hogy mindent. De csak attól áll neki, ha a számban van, ha ő csinálja nekem, akkor lelankad. Neki mindig ilyen volt.

Vagy talán én csinálok valamit rosszul? Segítséget szeretnék kérni ezekben a dolgokban.

Beszéltem már vele erről.

24/l 24/f


2021. júl. 12. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

"És jó lenne olyankor húzni egymás agyát"

Tudod nekünk nőknek ez tök jó érzés, kicsit huncutkodni, majd nevetni egy jót, oldalra fordulni és aludni. Ám a pasiknak ez nem elég, nekik kell a befejezés is és nyilván a párod tudja, hogy azokon a napokon nincs kellemes befejezés.

2021. júl. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Kérdezd meg hogy ezeken a napokon miért nincs még egy ölelés vagy puszi sem. Nekem ez furcsa, mi ilyenkor is bújósak vagyunk, néha szex is van, vagy csak én csinálom neki szájjal.. ahogy épp kedvünk van. Beszélgess vele erről,hogy neked nem esik jól ez a távolságtartó viselkedés ilyenkor
2021. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Miért ne lehetne? Azt, meg hogy húzod az agyát felejtsd el.

Lehet óvszerrel szexelni is, az ágyban egy törölközővel, vagy zuhany alatt, ha ez titeket nem zavar. Annak meg semmi akadálya, hogy te kényeztesd. Kommunikáció nélkül halott egy kapcsolat.

2021. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Elég fura, valószínűleg valahonnan jött neki, hogy ez pár nap tabu.


Eleve nem csak behatolással lehet kielégíteni egymást.


Akár lehet együtt is maszturbálni. Pasik 99%nak bejön, ha egy csak maszturbál.

(nekem pl csak csikló orgazmusom van, tehát tamponnal simán tudom csinálni). Közben a férjem izgatja a mellem + rámveri.


Bocsi, hogy igy nyersen leirtam, csak érzékeltetni akartam, hogy ami mindkét félnek jólesik, azt lehet csinálni.

2021. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Persze, volt már, hogy csináltam neki ezeken a napokon és be is fejeztem. Mondtam már neki ezt, és azt mondta, hogy ilyenkor rosszul érzi magát, mert nem tudja viszonozni. Mondtam azt is h nem baj. Most ez ilyen, máskor meg lesz fordítva, vagy bármi.

Tudom, hogy lehet így is szexelni. Csak, kicsit nekem fura, hogy rá sem kérdez ilyenkor erre a témára, vagy h mennyi van még hátra a napokból, lenne-e kedvem. Sajnos én sem kérdeztem még meg, de úgy jön le nekem, hogy nem lenne kedve ilyenkor szexelni.

Kicsit úgy érzem, hogy nekünk kevés ez a hétvégi találka, még nem ismerjük egymás testét közelről. Heti egyszer alszunk együtt.

2021. júl. 12. 22:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!