Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Nem tudom mostanában mi történik velem. A baratommal lassan egy éve vagyunk együtt. Hetente kb 2-3x van szex, az általában mindig nagyon jó. Többször őszintén nem kívánom és borzasztóan bánt. Míg nem volt pasim, egyfolytában szexelhetnekem volt, most meg egyszerűen nem. Hozzátenném, hogy a kémia nagyon is megvan, jokepu a baratom, nem hiába vagyok vele. Nagyon nagyon szeret és én is ot, tervezgetjuk a jövőnket együtt.


Ahogy elnezem, neki is jó ez a felállás, rajta is gyakran latom, hogy fáradt vagy nincs úgy kedve. Csak ilyenkor mindig eszembe jut, amiket itt gyakorin írogatnak sokan, hogy egy egészséges fiatal férfinak szinte napi szinten van rá igénye és emiatt még nagyobb nyomást erzek magamon és felek, hogy csak nem meri mondani, bár őszinték vagyunk egymáshoz..


2021. júl. 13. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Annyiszor csináljátok, amennyiszer jól esik. Kényszerből a gyakori népe alapján képes lennél nekiállni szexelni... ne már. Heti 2-3 egy komoly kapcsolatban szerintem átlagosan teljesen jó. Én azokat nem értem, akik napi többször is csinálják, hogy van erre idejük... mondjuk nekem a szex nem abból áll, hogy hármat löknek rajtam és viszlát. Na mindegy, kizárólag arra figyelj ami neked és a párodnak jó, ne másokkal törődj.
2021. júl. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Miért keresel ebben bajt? Minden ok mindkettőtöknek, akkor ez így jó, ahogy van.
2021. júl. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyakoris világkép 'helyenként' torzít. Az itt olvasottakból nem vonnék le túl messzemenő következtetéseket.
2021. júl. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nektek legyen jó. Más nem számít. Ha kíváncsi vagy, kérdezd meg tőle nem kívánja-e többször, mi az igénye stb.


Ha úgy látjátok egyezik az igény, onnantól kezdve nincs miről beszélni. Ne másokhoz akarj igazodni.

2021. júl. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges fiatal férfi vagyok és hiába van rendszeres és jó szexuális életem a feleségemmel, bizony nálam is van olyan, hogy nincs kedvem.


Néha nekem is többet ér egy összebújás vagy egy jó beszélgetés vagy egy közös program.


Azért mert férfiak vagyunk, még nem vagyunk szexgépek vagy ösztönlények (legalábbis elég sokan így vagyunk ezzel), hogy folyamatosan a dugáson járjon az eszünk, más is van a világon. :D

2021. júl. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Gondolom amíg nem volt pasid, nem szedtél tablettát, most meg igen. Ezek okoznak libidóban változást. Próbáld elhagyni.
2021. júl. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikor elkezdtem a gyk-t olvasgatni szabályosan rosszul éreztem magam, hogy mi a barátommal a 4 éves kapcsolatunkban csak heti 1-2x szexelünk, miközben itt 20 éve házas emberek szexelnek napi 2x... aztán kicsit kezdett leesni a tantusz, hogy oké, ezt írják, mennyi valóságalappal? :D rengeteg ember van az oldalon, aki képes csak azért kitalálni ilyen ellenpéldás mese sztorikat, hogy te rosszabbul, kevesebbnek érezd magad. Szerintem érdemesebb lenne inkább barátnőkkel beszélgetni erről, hogy kinél mi az átlag, hidd el, reálisabb számokat fogsz kapni :) én is elengedtem a dolgot, világéletünkben ekkora volt az igényünk, nagyon jól passzolunk is ebben egymáshoz, soha többé nem fogom hasonlítgatni senkihez a szexuális életünket, pláne nem internetes anonim kommentekhez.


Annyit szexeljetek, amennyi nektek jó! Nem lehet ebben mércét felállítani, hisz vannak párok akiknek elég a havi 1, vannak akiknek meg a napi 1. Az a lényeg, hogy a társad passzoljon hozzád az igényekben és minden rendben lesz :)


23L

2021. júl. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad, ha nincs rá vágy!

De tudod, hogy ez idővel csökkeni fog.


Nekünk még a negyedik évben is mindennapos volt.


De ennek ellenére is az volt az utolsó év, szóval ez nem dönt el semmit.

2021. júl. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat!
2021. júl. 13. 10:31
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Napi szinten? Akik olyanokat állítanak, hogy mindennap kell szexelni, nem normálisak. Teljesen normális amennyit ti szexeltek, és az is, ha épp nincs hozzá kedved. Én is úgy voltam mint te, borzasztóan kívántam a szexet a párom előtt, majd összejöttünk, lenyugodtam és már úgy vagyok mint te.

4 éve vagyunk együtt. :)

2021. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!