Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elengeded visszater?

Figyelt kérdés
van egy egy eves kapcsolatom, kicsit bonyolult a helyzet, de minden csodas volt, csak jottek problemai es most teljesen el van hatarolodva tolem, ugy hogy nem tudok semmit. Mindennap irok neki, olvassa, de nem valaszol. Ha most maga alatt van, akkor jobb ha nem keresem, nem akarom olyan gorcsosen es majd fog jelentkezni? Azt mar tapasztaltam, hogy mikor lemondtam valakirol, kesobb jelentkezett, de rola nehez, mert nagyon szeretem.
2021. júl. 13. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
És az ilyen minek kéne vissza? Majd minden felmerülő problémánál eltűnik, mert ez a megoldása?.
2021. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképp engedd el!! Ne alázkodj meg neki!! Kitartást, erős vagy!
2021. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Engedd el, ha nèlküle akarsz èlni. Ha azt akarod, hogy visszatèrjen akkor küzdj èrte, mert a sült galamb nem fog a szàdba repülni...
2021. júl. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
3-as, itt nem arról van szó, hogy a kérdező ne tenné meg mindent. Mit csináljon még, ha totálisan ignoralva van minden ok nélkül? Én is voltam ilyen helyzetben, még azért is bocsánatot kértem, amit nem én követtem el, csak hogy "békesség" legyen. Ezt nem szabad soha, rájöttem.
2021. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Erre a helyzetre szerintem nincs jó megoldás. Ha írsz neki folyamatosan, azt mondja zaklatod. Ha nem, és teret hagysz neki, akkor leszarod. Ember legyen a talpán, aki tudja ilyenkor mit kell tenni. Én az utóbbira szavazok.
2021. júl. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen, de most elegge felborult az elete, en meg ugy vagyok vele, hogy annyira szep volt minden, hogy nem akarom veszni hagyni. De lehet, amikor nincs kedved, akkor rosszabbt csinal a masik, hogy folyton ir es konyorog
2021. júl. 13. 12:18
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Drágám.. Ugyanebben a helyzetben voltam.. Ez a kapcsolat végét jelenti ne haragudj meg... Valószínűleg gyáva szakítani azért csinálja ezt. A ghostingolás nagyon nagyon toxic trait (nem jut eszembe magyarul bocsánat). Eszembe nem jutna többé küzdeni ilyenért.. Én ott hagytam 2 hónap kemény harc után. Feladtam. Aztán jött egy jobb, egészséges kapcsolat.
2021. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Már bocs, elhiszem, hogy minden szèp volt, de milyen párkapcsolat az, hogyha nehèzsèg van, akkor Mészáros a párod? Most úgy őszíntèn! Te ezt tennèd? Gyanítom, hogy nem. Mindenki èletèben vannak ilyen olyan nehèzsègek, most arra így kell reagálni? Nem. A csávó szándèkosan ignorál, ès erre fogja. Ha van egy kis eszed, meg legfőkèpp önbecsülèsed, akkor hagyod bèkèn, ès tovább állsz. Keresel egy normálisabbat.
2021. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ember szereti a harmoniat. Te is. Jo erzes visszagondolni, hogy minden milyen szep volt. Aztan jonnek a problemak. Az mindig gaz. Tevkepzetben elsz. Nem az a jo kapcsolat, ami problemak nelkul harmonikus. Az a jo kapcsolat, amikor a legnagyobb vihar kozepen is egymas mellett alltok. Ezt tanuld meg. Akkor nem fogsz hiu abrandokat kergetni egy eleten at. Ez nem kapcsolat, amit csinaltok.
2021. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!