Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belefáradtam,hogy hiába kérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefáradtam,hogy hiába kérem soha nem megyünk kettesben sehova?

Figyelt kérdés
Eleinte sokat randiztunk, sőt. Második évben is egész jó volt, a harmadik évünk katasztrófa volt. Sehova sem mentünk kettesben, egy randink sem volt. Most vagyunk a 4.évben és megint eltelt 11 hónap és sehol sem voltunk, egyáltalán egy randi sem. Tavak mellett nyáron elmentünk nyaralni Horvátországba de azóta semmi, nyilván a vírus miatt lehetőség sem volt. Nagyon belefáradtam, 26 leszek és én nem ilyen életre vágyom. Egyáltalán nincs kikapcsolódásom, megy a munka és ennyi. Ő meg teljesen megszállott mióta belefogtunk egy saját gazdaságba. Csak ez érdekli, semmi másra nem figyel. Este csak a közös filmezés, összebújás marad. Annyiszor elmondtam már,hogy szükségem van arra, hogy randizni menjünk és étterembe illetve azért évi 1-2 alkalommal több napra. Elmenni fagyizni,vagy beülni valahová. Ő 31 éves, nagyon szeretem mert igazán dolgos és jószívű pasi de nem akarom,hogy elteljen így az életem. Ezerszer próbáltam vele erről beszélni, de sajnos azt kapom,hogy nem ez a fontos. Most az fontos, hogy menjen a gazdaság mert az mindennek az alapja, abból fogunk élni... Ez lehet szakító ok? Vagy törődjek bele és menjek a barátnőmmel ? Viszont ott is kisbaba van és kevés időnk van elmenni ketten... Köszönöm minden tanácsot.

2021. júl. 13. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Minden lehet szakítóok, ha te úgy érzed, hogy nem tudod elfogadni és nem ilyen életet akarsz.
2021. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

"Ezerszer próbáltam vele erről beszélni, de sajnos azt kapom,hogy nem ez a fontos"


Ha valaki úgy érzi, hogy nem fontos időt és energiát szánni a kapcsolatára, az nagyjából egyenlő azzal, hogy nem szereti a párját. Elhiszem én, hogy fontos a munka, de miért is dolgozik az ember, ha nem azért, hogy élvezhesse a gyümölcsét? Ahogy olvaslak, nincsenek nagy igényeid, teljesen vállalhatóak. Számomra biztosan elfogadhatatlan lenne, hogy még egy közös fagyizásért is könyörögnöm kelljen.

2021. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus. A ferfi hajt az eletszinvonalert, a no pedig elmenyekre. A ferfiak targyakat vesznek belole, amit birtokolnak, a nok erzelmekre utaznak, azt pedig elmenyekbol akarjak megszerezni. Nincs is ezzel semmi gond, csak legyetek ennek mindketten tudataban. En leulnek vele beszelgetni, hogy vegye eszre, hogy igy el fog vesziteni. Aztan hiaba lesz gazdasaga meg penze meg minden egyebe, pont azt vesziti el, amiert ertelme lenne az egesznek. Hiaba fog megvenni minden egyes kacatot, amit mar regen meg szeretett volna venni, nem fogja tudni elmennye konvertalni, mert nem lesz kivel. Akkor pedig boldog sem lesz. Ilyet ferfiak csak a szakitas utan latnak be altalaban. Neha meg akkor sem. Akkor vagy ugyes, ha meg a szakitas elott at tudod adni neki ezt a "tudast". Alapvetoen a ferfiak figyelnek a parjukra es igyekeznek a kedvukben is jarni, csak neha nem tudjak hogyan tehetnek ezt meg. A celoztam ra, meg mondtam neki, az nem eleg. Ennel sokkal konkretabb kell. Talald ki, hogy hova akarsz menni, tervezd meg, es allj ele vele. Ha egy kicsit is figyel rad, nem fog nemet mondani.
2021. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beletörődni, sőt a 86. alkalom után a nem fontos azt jelenti te sem vagy fontos. Kizárt dolog, hogy 1-1 órája egy egyszerű hétköznapi dologra ne legyen. Nem wellnesst, vagy utazást tervezel..
2021. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De úgysem hajlandó, ha megszervezed? Vegyél mondjuk színházjegyet, vagy nézz ki valamilyen gasztrofesztivált, esetleg tematikus napot egy étterembe, akármit amihez kedved van és hívd el. Mondd meg, hogy szombat délutánra vettél ide meg ide jegyet, menjetek el együtt. Ha így sem hajlandó kidugni az orrát a gazdaságából én biztos szakítanék hosszútávon. Fiatal vagy, élményekre, kalandokra van szükséged, nem kuksolni állandóan a kanapén. Én se bírnám.
2021. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd a francba.
2021. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"nem ez a fontos."


Élem még az ötödik évben is fontos volt mit szeretne a feleségem, és később is.

2021. júl. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem foglalkozik veled semennyire az azért van mert nem szeret.

Tudom hogy fáj tudom hogy nehéz de ez az igazság.

Vegyél erőt magadon és tedd lapátra.

2021. júl. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!