Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anno megmondtam a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anno megmondtam a páromnak, ha elhízna nem maradnék vele. Most pár év múlva ennek van a határán. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Nyíltan megmondtam neki régen, hogy nekem semennyire nem vonzó egy elhízott test, abban is nyílt lapokkal játszottam, hogy így hozzá sem tudnék többé vonzódni.


Most az elmúlt 1-2 évben nagyon elhízott. De amikor előhozom a témát, hogy ezzel kellene valamit kezdeni, mert tudta jól, hogy hogyan állok ehhez, még ő a sértődött fél.


A szexuális vonzalmat nem lehet csak úgy átkapcsolni magamban, hogy ez működjön.


Igazam van?



2021. júl. 16. 10:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
71 szavazat
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
87%

Mennyit hízott? Hány cm hány kilóhoz?

Alapvetően igazad van, ha drasztikusan hízott.

Viszont az én kapcsolatom elbírt +20 kilót is. Vannak a testnél fontosabb dolgok is egy kapcsolatban.

Szóval szerintem szakíts, mert te nem szereted őt.

2021. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
75%
Felszínes ember vagy te, ami nem baj, csak akkor ne kamuzd, hogy szereted.
2021. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
93%
Nincs baj, nem kötelező vele maradnod.
2021. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd ott, amint megszabadul tőled ki fog virulni és egyből szebb lesz az élete.
2021. júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
46%

Érdekes dolog ez, én nem tudom itt most a párod nő vagy férfi? Ha nő és pl szülés miatt hizott meg picit akkor gáz ez a vislekedésed, ha viszont azért hizott meg mert lusta pedig lenne ideje de helyette tv-t néz vagy gépezik, nincs betegsége és nem érdeklni a párja véleménye (se) ott már beszélhetünk hanyagságról és neked van igazad.


Az hogy a szerelem mindent legyőz hagyjuk meg a filmeknek, ha igénytelen vagy, nem törődsz a másik véleményével akkor benned van a hiba, igy ne csodálkozz ha félre kefél a párod, vagy szakit veled. Mindent meg lehet beszélni de ha a másik fél nem vevő rá akkor ott már hagyni kell a dolgot.

2021. júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
62%
Hú, ezért mit fogsz kapni az itteni kövér nőktől... én pl úgy vagyok vele egy férfin, hogy egy kis pocak még szexis is, viszont ha már óriási sörhasat növesztene, akkor először szépen közölném vele, hogy járjunk el együtt futni, úszni, és készitek egészséges ételeket. Ha erre nem vevő, akkor elválnak útjaink. Ez már nem csak a testről, és a szexuális vonzalomról szól (nyilván arról is), hanem a másik gondolkodásmódjáról, igényességéről. Aki gusztustalanul elhízik a saját igénytelensége és lustasága miatt, azzal nem vagyunk kompatibilisek.
2021. júl. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
88%

Ha 2 éve el van hízva és még együtt vagytok, akkor nyilván neked ez nem probléma, kár erre fogni. Az sem igazi kérdés, hogy kinek van igaza, ha ő jól érzi így magát, akkor miattad nem kell lefogynia.

Inkább azt kérdezd meg magadtól, hogy miért vagytok együtt?

2021. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
80%
6 Ez a kérdező naponta rinyál a barátnőjéről, mindenért szidja, szóval nem a súly a probléma hanem a kérdező egy hulladék. A csaj közben depressziós, ja és két helyen is melózik, mert ez a lusta szar nem hajlandó és el kell tartani.
2021. júl. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
94%
Mindegy kinek van igaza, semmivel sem leszel elorebb tole. Ha nem tetszik, akkor hagyd ott.
2021. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem neked van igazad. Végig korrekt voltál, vállaltad, hogy neked egy kapcsolatban fontos, hogy a másik ne legyen elhízva. Neki viszont joga van elhanyagolni magát, és tojni arra, hogy a párja vajon vonzónak találja-e még, vagy sem.
2021. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!