Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anno megmondtam a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anno megmondtam a páromnak, ha elhízna nem maradnék vele. Most pár év múlva ennek van a határán. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Nyíltan megmondtam neki régen, hogy nekem semennyire nem vonzó egy elhízott test, abban is nyílt lapokkal játszottam, hogy így hozzá sem tudnék többé vonzódni.


Most az elmúlt 1-2 évben nagyon elhízott. De amikor előhozom a témát, hogy ezzel kellene valamit kezdeni, mert tudta jól, hogy hogyan állok ehhez, még ő a sértődött fél.


A szexuális vonzalmat nem lehet csak úgy átkapcsolni magamban, hogy ez működjön.


Igazam van?



2021. júl. 16. 10:09
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem sem felmentő ok, hogy az elején volt szó ilyesmiről. Ezen logika alapján arra is felmentést adna, ha megcsalná, vagy megölné a párját, mert előre közölte vele, hogy benne van a pakliban? Nem menti fel és nem korrekt szerintem. Nem egy olyan dologról van szó, amin fél év alatt ne lehetne változtatni - ha nem hormonális, persze. Hidd el, kérdező, az hogy visszafogytál szülés után, nálad sem jelent semmit. A te tested is változott annyira, hogy észrevehető legyen a partnerednek, csak így fogad el, esetleg nem ilyenben gondolkodik, mint te…
2021. júl. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
77%
A hízás egy tünet, sok minden okozhatja. Elobb az okokat kene feltarni( rossz minta, evessel oldja meg az erzelmi problemait, siman lusta mert nincs motivacio..) Abban igazad van ha nem tesz ellene, nem latszik hogy legalabb akar valtoztantni, nem kotelesseged vele maradni.
2021. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
42%

#30 A gyerek számára az az üzenete, hogy ha majd lesz valakije, ne a rózsaszín tündérmesékbe ringassa bele magát, hogy szeretjük egymást és innentől minden úgy jó, ahogy van. Hanem tartsa észben, hogy bár a szerelem erős és tartós érzés, de nem kikezdhetetlen, és ha valaki éveken át következetesen nem figyel sem magára, sem a másik igényeire, akkor bizony el fog múlni.

És ha már van abban az életkorban, akkor az emberi szexualitásról sem fog illúziókat kialakítani. És nem a saját kárán, hatalmas csalódások révén tanulja meg azt, hogy a vágy nem automatikus kísérője a szeretetnek, az emberek (különösen fiatalok) jelentős részénél fontos összetevője a külső és a test, és hogy akaratból, kényszerből, stb-ből nem lehet szexuális vágyat erőltetni.

2021. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
82%

#26

"És majd ha a gyereked megkérdezi tőled, hogy anya, miért váltál el apától, megcsalt téged? Te majd ezt mondod: dehogyis kincsem"...



volt egy megállapodásunk és nem tartotta be.

2021. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem az emberi kapcsolatok, pláne, amik érzelmi alapúak, nem kimérhetők ennyire patikamérlegen, hogy ha felszed 10 kilót a másik, akkor a családot kell felbomlasztani érte. Gyerekkel, meg az egész pereputtyal. Mi akadályoz meg benne, hogy segíts neki legalább érzelmileg a fogyásban?

Rettentő empatikus lenne még így is a gödörbe taszítani még jobban.

2021. júl. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
67%
Arról nem is beszélve, hogy ha már az ígéreteken kell rugózni, akkor a házasságnál is volt ilyen, nem? Hogy is van; “jóban és rosszban, egészségben és betegségben”…?
2021. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
24%
Hagyd el. A férfiak is elhagyják a nőt amikor meghízik.
2021. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
36%
#36, trehányságban, sörivásban?
2021. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
62%

#38:


Ki mondott ilyesmit? És ha depressziós, vagy stresszes időszak van az életében? (Ilyen nő mellett nem csodálnám…) Persze, véletlenül se próbáljon megértéssel fordulni a férjéhez, ha véletlenül nem egy focimeccs előtt söröző foteltündér lenne, ugye?

2021. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
60%

#38 Annyira bírom az ilyen fogytosokat, akik azt hiszik, ha valakin van 10-20 kiló felesleg, az sört vedel vagy csipszet zabál, és trehány.

Én rendszeres heti három sport mellett nem zabálok, nem eszem chipset, bár tény és való, hogy átlagos ételeket eszem, menza ebédet meg szendvicset meg szoktam fagyizni meg ilyenek és 75 kiló vagyok a 165 centim mellé. Túrázni járok, 10 kilóméter a 40 fokban sem kihívás és pár órácska alatt megvan. Fogyókúrával mindig sikerül fogyni, de ha úgymond "normálisan" eszem, akkor ez van. Sport mellett is. Viszont mozgékony vagyok, hajlékony és jól érzem magam. Tudom, hogy ha csak egy kicsit is elhanyagolnám magam, lennék én 80 kiló is. És még mindig messze vagyunk a vedeléstől meg a chips zabálástól.


Nem mellesleg, ha szeretek valakit, akkor is szeretem, ha nincs olyan passzban, hogy odafigyeljen magára. De a kérdező soha, egyetlen percig sem szerette a férjét, hiszen már az elején megmondta, hogy ha meghízik, elhagyja. Én ha szerelmes vagyok, akkor engem a halál sem tudna elválasztani az illetőtől. De hát kinek mi.

2021. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!