Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megérné? Vagy a karma utólérne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné? Vagy a karma utólérne?

Figyelt kérdés
Van egy nálam kb 14 évvel idősebb férfi, tökre tetszik éreznék kémiát. Ő már a tudtomra hozta, hogy lefeküdne velem, és kisebb megfontolás után én is vágynék rá. Most kapcsolatra nem érzem, hogy szükségem lenne. Viszont ő egy 4 éves kapcsolatban van benne… Én szingli vagyok, szóval csak ő lenne a saras. Állandóan panaszkodik. Én nem azt akarom, hogy szétmenjenek, csak nőként is joga van az embernek élvezni az életet. Csak félek, hogy utólérne a karmám:D Vagy így, hogy én szingli vagyok ez nem annyira erkölcstelen? Ilyenkor sokan leszarják, ez inkább a palitól köcsögség.

2021. júl. 18. 11:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ott fog utolérni a karma, mikor írod ki a következő kérdést, hogy szerelmes vagy egy 14 évvel idősebb foglalt férfiba, de nem akarja érted elhagyni, hogy lehet túlélni.
2021. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Undorító lenne tőled is. Ne tedd. Van sok millió pasi az országban. Utána csak a szar jönne, esetleg elkezdesz érezni, ő meg nem akarja a csajt otthagyni... hidd el, kerültem hasonló helyzetbe, NEM ÉRI MEG. Erkölcstelen és felesleges a bajt keresni... hallgass az eszedre és az erkölcsödre.
2021. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Ki az az Anikó? Már többször olvastam a válaszoknál.
2021. júl. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem teszed, hidd el, 99%, hogy néhány hónap múlva vissza fogod sírni, hogy nem így tettél.
2021. júl. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Mármint, hogy nem ignoráltad ezt a pasit. #5 voltam
2021. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj, szét nem fognak menni.

De keress már szingli pasit

2021. júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a karma nem is, a lelkiismeret igen. Sőt, lehet a nője is, ha olyan vérmérsékletű.


Tegyél belátásod szerint. Előbb vagy utóbb úgyis megcsalja a nőt, csak neked kell eldöntened, hogy te szeretnél az az ürítőtartály lenni, vagy majd a következő, akit megszédít.

2021. júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg. A karma utol ér, csak háromszorosan kapod vissza. Tapasztalatból mondom.
2021. júl. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
kérd meg hogy szakítsanak.
2021. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Senior Séf ***** válasza:
58%

Ne hallgass az idealista tinikre, kérdező. Az élet nem holdfényes lányregény, és főleg nem gerinctanulmány. A kapcsolatok 95%-a azért létezik, mert

-jobbat úgysem találok

-amíg jobbat találok, elvagyok benne.

Nagyon kevés az, ami kiállja a próbát. Márpedig egy kapcsolat jószerivel naponta próbára van téve, és amelyik mutatvány gyenge lábakon áll, az előbb-utóbb el fog bukni. Ha pedig buknia kell, jobb előbb, mit később. Jobb előbb, amikor még mindkét félnek van ideje tanulni a hibájából, és e tudással felvértezve új kapcsolatot létesíteni.

Summasummarum, amelyik kapcsolatot szét lehet szedni, at szét is KELL, mert MINDENKI úgy jár a legjobban;

Te jól jársz, mert lesz pasid

A pasi jól jár, mert személyedben jobb partnerre lel

A hoppon maradt csaj is sól jár, mert nem gatyázik tovább egy semmitérő liaisonban, és jó eséllyel talál olyan partnert, aki igazán szeretni tudja.

2021. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!