Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Meddig érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Meddig érdemes ezt így folytatni? Egyáltalán érdemes?

Figyelt kérdés

Előző párkapcsolatombol van egy 6 éves fiam. Mostani párommal van egy közös lányunk.

A mostani párom sajnos abszolút de nem jön ki a fiammal. Már az nagy szó ha naponta 2 szónál többet szól hozzá. Nem beszélget vele. Nem játszik vele. Ha velem osszeveszik akkor a gyerekhez se szol. Ez megy lassan 3 éve.

A mi kapcsolatunk is válságba van.. szex nincs köztünk 7 hónapja. Állítsa szerint először kövernek érezte magát mikor mondtam H ez engem nem zavar akkor kitalálta hogy hisztizek. Semmi nem jó neki amit csinálok mert mindenre azt mondja hisztizek. Pár héttel ezelőtt elmentem anyumekhoz.ugy éreztem szükségem van egy kis időre. Azalatt az idő alatt egyik gyerek felől se érdeklődött azzal magyarázta hogy ő nem fogja a picsamat nyalni hogy mi van a gyerekekkel.

Mikor összeköltöztunk adtam neki 3 milliót a hazvasarlashoz. Úgy volt fele fele lesz a tulajdonjog. A mai napig nincs így. S nem is akarja.

Annyira eldurvult a helyzet H azt mondta visszaadja a pénzem S csinálok vele amit akarok. En ezt úgy véltem H akkor ő lezártnak tekinti a dolgot. De rögtön hárít H nem . Ezt én döntom el mihez kezdek vele.

Hiába probalom helyrehozni neki semmi se jó.csunya dolgokat vágunk egymás fejéhez.



2021. júl. 21. 09:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ebbe belekezdeni is kár volt
2021. júl. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Tudom.de már nem tudom visszacsinálni.

Ennek ellenére még szeretem S beleszakad a szívem H el kell hagynom azért hogy a gyerekeim boldogok legyenek.

2021. júl. 21. 10:59
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szeretni való tulajdonságai vannak?
2021. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Na nálam a Kérdező utolsó kommentjétől szakadt el a cérna.


"...beleszakad a szívem H el kell hagynom azért hogy a gyerekeim boldogok legyenek."


Bele szakad a szíved, hogy egy olyan csávót el kell hagynod, aki a 6 éves kisfiadat bünteti meg nem szól hozzá 3!!!!!! éve. Szegény gyerek akkor három éves volt. Aztán csodálkoznak az emberek, hogy ennyi lelkileg sérült gyerek van. Már akkor lépni kellett volna, nem három évet benne hagyni SZEGÉNY gyereket egy olyan helyzetben, ahol a pasi semmibe veszi a létezését. Ha neked ez a boldogság, GRATULALOK.

És igen, a gyerekek az elsők. Ha neked az a boldogság, hogy szenvedj, akkor szíved joga, de a gyerekek ne szenvedjenek. Eszem megáll. Es van meg egy gyerek is.

Én anyám hülyeségei miatt vagyok 10 éve pánikbeteg. Komolyan a gyerekvállalást tesztekhez kötném.

2021. júl. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen ideges vagyok.
2021. júl. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

#9, a kérdésből úgy tűnt, hogy a pénzre alapozva akarod megmenteni a kapcsolatot, most meg azt mondod, hogy a kapcsolat alapján mentenéd a pénzért.

De mindegy, abból indulj ki, hogy mind a kettő elveszett.


Ha esetleg a 1,5 milliót visszakapod, az a max, a többit majd gyerektartást címen.


Ha a saját gyereke se kell neki, hát igazán nagy bunkó

2021. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Bonyolítja a helyzetet az hogy előző parkacsolata szintén így ért véget. S ott is van egy kislánya akit jó pár éve nem látogat

Ezt tegnap tudtam meg

2021. júl. 21. 11:47
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább egyszerűsíti.

Teljesen nyilvánvaló hogy milyen ember.

2021. júl. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
55%
Esetleg egy lakcímen laktok? Akkor simán lehet, hogyha együtt éltetek, akkor ugyanazok a feltételek vonatkoznak rád, mintha házasok lennétek.
2021. júl. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Egy lakcímen lakunk mióta megvettem a házat
2021. júl. 21. 11:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!