Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szétköltözött tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lorina28 kérdése:

A párom szétköltözött tőlem mert nem keresek jól 3 éves kisfiam van gyesen vagyok 6 órás munkám van és elvileg így jobban tud spórolni ki kell fizetnie az ex feleségét a lakásból ha jól keresek majd visszamehetek. Csalódott vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. júl. 22. 10:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
32%
Senki nem hisz nekem, de a gyerek mindent tönkretesz. 😁
2021. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Ez aztán szerelem a javából!

:-))))

2021. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
14%
Ez van. Többe van neki, ha ott vagytok. Bár azt mondod megvettél magatoknak mindent, nyilván többe került neki, mint ha egyedül lenne. Ezért ezerszer meg kell gondolni, hogy összeálljon valaki gyerekes nővel, mert tulajdonképp egy kakukkfiókát kell finanszírozni. Van akinek minden fillér számít. Te meg keress jobban fizető állást, hogy visszamehess😂
2021. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy kifogás volt a részéről,hogy lepattintson benneteket.

Sokkal férfiasabb lett volna ha megmondja az igazat.

Mert ha valakit szeretünk,biztos ne ma spórolás a fő szempont,és

nem tudom elengedni,hiszen szeretem.

Lehet valaki bogarat tett a fülébe,hogy haver,neked kell felnevelned

másnak a kölkét stb..Simán el tudom képzelni..

pedig van egy olyan férfi ismerősöm,aki valaki másnak a dawn-os

kislányát szinte sajátjaként nevelei,szereti..

De hát ő férfi és ember,a tiéd meg csak egy farok.

Aztán majd pár év múlva lehet még bánni is fogja,

hogy ezt tette,ha esetleg nem lesz valamiért saját gyereke..

te pedig annak örülhetsz,hogy vannak szerető szüleid,van hová

menned,a kisfiad meg egészséges...

A többi majd ki fog alakulni szépen.

2021. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Ő nem akar szakítani most sem csak nem akar együtt élni azt nyomja, hogy tök sokan élnek külön úgy is lehet boldog két ember de ez engem nem boldogít
2021. júl. 22. 13:57
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
15-re: Persze, dugni akar elköteleződés és minimális felelősségvállalás nélkül.
2021. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Meg ilyen dumákat lök, hogy mindkettőnknek jobb a külön élés pihenés szempontjából is meg mindketten jobban tudunk spórolni ha megoldódik a lakás téma visszaköltözhetünk a fiammal én jó helyen vagyok biztonságban menjek el teljes munka idős helyre meg ilyen dumák mennek.
2021. júl. 22. 14:04
 18/30 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező, persze hogy nem boldogít! Te nem akarsz úgy szexet adni, hogy te is csak szexet kapsz cserébe. Te szeretnél elköteleződni, meg ketten könnyebb, több a pénz is, vigyáz a gyerekre is ha kell, segít a háztartásban, vagy odaköltözhettek hozzá. Értem én. Nők.
2021. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

18

Már bocs, de egy Nő szexet akkor kap amikor akar, miert ne válasszon akkor egy olyat, aki elkotelezodni is akar. Micsoda egy mocsadék féreg ez f*szi!

2021. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
18-as, a szex önmagában nem érték egy nőnek, mert szexet mi bármikor kaphatunk.
2021. júl. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!