Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szétköltözött tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lorina28 kérdése:

A párom szétköltözött tőlem mert nem keresek jól 3 éves kisfiam van gyesen vagyok 6 órás munkám van és elvileg így jobban tud spórolni ki kell fizetnie az ex feleségét a lakásból ha jól keresek majd visszamehetek. Csalódott vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. júl. 22. 10:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Látom, 19-es is hasonlót írt:)
2021. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Ez így van én szerettem volna elköteleződni a háztartásban nem vártam segítséget megoldottam és másfél év alatt egyszer sem vigyázott a fiamra és nem is igazán foglalkozott vele nem igazán gyerek párti elvolt vele a maga a módján az meg szerintem alap, hogyha már másfél évig együtt éltünk volt egy megszokott kialakított életünk a fiammal amit tönkre vágott. :(
2021. júl. 22. 14:15
 23/30 anonim ***** válasza:
15%
Akkor meg fogadjátok el zokszó nélkül, hogy mégis vannak olyan pasik akik csőbehúznak és megkapják úgy, hogy ruppót nem tudtok lehúzni róla. Aztán lehet jönni sírni a gyakorira😂
2021. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Na pont ezért nem leszek olyannal aki nem akar elköteleződni amikor kaphatok olyat is aki igenis komoly és megbecsül és nem szexre tart undorító az egész kiábrándító.
2021. júl. 22. 14:20
 25/30 anonim ***** válasza:
75%

24

Ennyi. A 23as kommentelő fergekkel nem kell foglalkozni.

2021. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Nem is foglalkozok az ilyenekkel mint a kedves 23-as kezet foghat a a pasimmal biztos jó cimborák lennének 😂
2021. júl. 22. 14:42
 27/30 anonim ***** válasza:
69%

26

És még egy jó tanács! Semmit ne tegyél meg neki, amit egy feleség megtenne, míg tényleg nem vagy az! Ez az én tanácsom.

2021. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. júl. 22. 16:13
 29/30 anonim ***** válasza:
0%

Azért bárki bármit mond, a pasinak nem saját gyereke !!!! Nem kötelezheti semmire, persze lehet rendes és adhat ... de azért ezért ne legyen már leszúrva ha egy gyereket akihez semmi köze nem akar finanszírozni. Nem kell úgy beállítani mint ha közös gyerek lenne és úgy nem szánna pénzt rá.


Vagy itt senki nem olvasta el a részleteket hogy nem a férfié a gyerek ??!

2021. júl. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2021. szept. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!