Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy szerelem volt a mienk!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szerelem volt a mienk! De tegnap olyan rosszkedvűen jött at hozzám. Azt mondta hogy már semmi sem olyan mint régen a kapcsolatban. Kérdezem tőle h mi? Nem tud kiemelni semmit, úgy minden. Régebben is mondogatta ezt. Akkor volt mire fognom.

Figyelt kérdés
Azt hittem megbeszéltük. De tegnap azt hittem szakítani akar. Olyan furcsa volt. Én azt hittem rendben van minden köztünk. Ez már szakítás lesz ugye? Vagy mit csináljak?

2021. júl. 25. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok érzéketlen lenni, de erre milyen választ vársz?

Kommunikáljatok, egyenesen, nyíltan!

Ne menjenek ezek a ködösítések, hogy "Semmi sem olyan, mint régen bla bla bla".

2021. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én kérdeztem de nem mondta ki. Arra lennék kiváncsi hogy hogyan tovább. Ezek után nem tudom hogy viselkedjek. hogy lenne a helyes. Én azt szeretném ha minél hamarabb meg tudnánk beszélni. De harapofogoval kell mindent kihúzni.
2021. júl. 25. 10:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azt várja hogy te szakíts, mert ő nem mer. Amúgy nagyon idegesítő az ilyen. Célozgat, de egyenesen megmondani, na azt már nem.
2021. júl. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ezt meg kell beszélnetek, lehet hogy bántja valami vagy csak kiégett, vagy a kapcsatotokban van valami ami miatt már nem működik
2021. júl. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"volt mire fogom" - akkor te is érezted, hogy nem OK ott minden.


Ne találgass, kérdezd meg egyenesen, hogy akarja-e folytatni: igen/ nem.


Ha igen, akkor viszont valamiket át kell alakítani.

2021. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen mert akkor pénzügyi gondjaim voltak, kicsit depressziós lettem
2021. júl. 25. 11:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nekem akkor mondott az exem, amikor mar nem volt szerelmes.
2021. júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szerintem faj neki hogy megváltozott minden. Nem tudom h benne-e, de az tény hogy kevesebbet törődök vele. De régebben meg egész nap össze voltunk bújva. Lehet ez hianyzik neki
2021. júl. 25. 13:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is gyáva csak szakítani, de azt akarja. Annyira tipikus. Undorító dolog ez, amikor azt várják, hogy te dobd ki őket, ők csak felpiszkálnak és ez tarthat hónapokig is. Ha meg akarná beszélni, már megtette volna.

Mióta vagytok együtt?

2021. júl. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
3 éve. Most megpróbálok rá koncentrálni, hogy tényleg érezze a szeretetem. Aztán meglátjuk hogy nem késő e
2021. júl. 26. 11:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!