Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe? Szakítanátok?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt párommal.


Én Londonban dolgozom. Ritkáb tudok haza menni félévente egyszer.


Nagyon szeretem a párom. De év elején kirúgták és azóta eléggé bedepizett


Én próbálom benne tartani a lelket, vígasztalni, támogatni, de egyre jobban magába fordul. Velem se akar sokat beszélni, mert " szégyelli hogy nem dolgozik"


Már olyan szinten van, hogy megint vagdosta magát uncsijától tudom.


Szakítanátok vele? Én egyre nehezebben bírom, nem az akibe beleszerettem.



2021. júl. 26. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Ha kidobod valoszinuleg öngyilkos lesz, de ha igy is lesz, ne magadat okold. Miert nem megy ki hozhad dolgozni?
2021. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

igen, és megmondanám neki, hogy sorry, én ezt nem bírom tovább.

legközelebb pedig ne olyan emberrel jöjj össze, aki az élet kihívásait saját maga pusztításával próbálja megoldani.

2021. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

De miért nem megy el dolgozni ő is? Legalább lefoglalná magát.

A konkrét embert nem tudom megítélni, de nagy általánosságban az, aki vagdossa magát nem öngyilkos akar lenni, hanem figyelemre vágyik. Nem ártana neki egy pszichológus.

Annyit senki sem ér, hogy te tönkremenj miatta, én szakítanék vele

2021. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
azert szakitanék vele mert nem tudod azt megadni amire ő vágyik. nem hogy mellette lennél...
2021. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tehát néha összejártok dgni. Remek SZEXkapcsolat, semmi több.
2021. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!