Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
Jovo honapban leszunk 4 eve egyutt a parommal, tavaly meghalt az anyukaja, es ez mindkettonket megviselt. Tavaly derult ki az inzulinrezisztenciam es a generalizalt szorongasom is. Nekem is erosnek kellene lennem, hogy tamaszt nyujtsak neki, ugyanakkor nekem is szuksegem lenne valakire aki atsegit a nehez idokon. Probalom lekuzdeni a betegseget, de nem tudom, mikor latom a paromban az uresseget. Sokszor ha el is megyunk valahova, fizikailag ott van, viszont lelkileg nem. Nem tudom hogy tudnek rajta segiteni, pszichologushoz nem akar menni. Nem tudom, hogy szakitsak e, mert 4 ev eleg sok ido, nem akarok mindent eldobni, viszont nem lehetek idegroncs mellette. Szerintetek mit csinaljak?
2021. júl. 26. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg mellette lettel beteg is..


A betegsegek mögött is pszichologiai okok vannak

2021. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Ideje lenni az anyucijat elengedni, mert te vagy a parja, neked kene szamara a legfontosabbnak lenni....
2021. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Jézusom #2es te normális vagy? Nekem is párom szinte mindennél fontosabb, de belerokkannék, ha édesanyám meghalna váratlanul. Neked halt már meg valaha családtagod, akit szerettél őszintén? 2017ben temettem édesapámat, volt párom akkor is, rá is ment a kapcsolat mert képtelen volt támogatni a gyászolási időszakomban.

23L

2021. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as, nekem is meghalt anyukám, akit imádtam, de nem húztam le mindenkit még egy évvel a halála után is.


A kérdező párja kérjen segítséget, ha képtelen elengedni a halottat.

2021. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es, nem tudom, hogy képes elengedni vagy sem. Elvett belole egy darabot es soha nem lesz olyan mint elotte volt, ezt megertem. De szerintem is tul kene lepni, hiszen mindenunk megvan. Viszont folyamatosan azt mondja hogy minden rossz korulotte, semminek se tud orulni, lehet hogy depresszios is. De mivel ferfi, nem hajlando segitseget kerni. Persze a virus is ra tesz egy lapattal az egeszre, mivel semmmi sem olyan mint regen.
2021. júl. 28. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!