Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet megoldani ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megoldani ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Hat éve vagyunk együtt a barátommal, és egy dolog kivételével minden rendben van köztünk. Szóval a stílusával van a probléma. Eleinte nem beszélt róla, csak később derült ki, hogy ő szeret kicsit nőiesebb lenni. Ezalatt úgy értem, hogy sminket szokott használni, és a körmét is festi. Ehhez hozzátartozik, hogy ő már régóta zenél, és ilyen rockos stílusa van. Már szóvá tettem neki, hogy ezzel nem értek egyet, bár szívem szerint örülnék neki, ha nem túl gyakran csinálná. A családomból is többen kobeszélték már, mivel volt már előttük is így költözve, én meg akkor egy kicsit elszégyelltem magam ő miatta. Nem tudom mit tudnék csinálni, hogy lehetne ezt megoldani?

28n



2021. júl. 26. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"hogy lehetne ezt megoldani?"

Szerinted mi lenne a megoldás? Mert ez nem derül ki a kérdésedből. Egyáltalán ne csinálja ezt, ritkábban csinálja, ne mutatkozzon így a családod előtt stb.

2021. júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Nekem tetszik az ilyen.:)
2021. júl. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Alapozo meg oké de smink meg koromfestés?! Hagyd ott és keress egy normalis férfit, hanyagold a mai díszbúzákat, ettől jobbat érdemelsz! Mi vonzz benne?! De most komolyan?!
2021. júl. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat évig jó volt, most mi változott? Ha szégyelled magad miatta, azaz őt szégyelled, akkor sajnos mégsem ő a te embered.
2021. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!