Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más pasik, nők lájkolása. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pasik, nők lájkolása. Mi a véleményetek? Zavar vagy belefér?

Figyelt kérdés

A páromnak a mániája más nőket követni és lajkolni az instan.. Szerintem napi 20-30 lányt minimum. És ezt úgy, hogy közben állítólag halálra dolgozza magát, de erre azért van ideje :D Engem őszintén szólva nagyon zavar, mert oké nézze meg, de minek lajkolni is? :/

Arról ne is beszéljünk, hogy az önbizalmamnak se tesz jót



2021. júl. 27. 08:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

Nem fér bele. Én se teszem. Eleve kerülöm az ilyen szenny oldalakat, mint az insta. Kirakat az egész és hazugság.


N

2021. júl. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
En nagyin ritkan lajkolok, akkor is csak ismerőst. Amióta egyutt vagyunk masfel ev, azota 3 fiu ismerosom kepet lajkoltam bem de nem felmeztelen keo vagy barmi, hanem tök normális kép. Na amit én kaptam azert... 1 hetig nem beszéltünk. Ő meg vigan nyomja még mindig, akarmilyen csajt
2021. júl. 27. 08:06
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Hidd el nekem, rájuk is ír. Csak kitörölgeti a beszélgetéseket, lenémítja az értesítést stb. Ez nagyon tiszteletlen dolog a párunkkal szemben és nem épp hűséges jellemre utal. Nálam nem fér bele, ilyennel össze se jönnék.
2021. júl. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Az még megbeszélhető, hogy lájkolgat instaribizliket (habár jó esetben gyerekes, rossz esetben megcsalni próbál valamelyikkel), de 1 hétig nem áll veled szóba mert te nagy ritkán likeolsz egy-egy ismerős által feltöltött képet facebookon?


Fura koncepciója van a barátodnak a szeretetről.

2021. júl. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Alapvetően nem lenne velle bajom, felőlem a párom azt likeolgatja akit akar, egészen addig amég hűséges. Viszont mha ilyen kettősmércét alkalmazna úgy b@sznám ki én is hogy a llába nem érné a földet.
2021. júl. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

En utoljara akkor lajkoltam mikor volt a balhe, na az tavaly nyaron volt :D azóta senkit nem lajkoltam

Igen, bennem is sokszor megfordul, hogy ez tobb mint lajkolas sajnos.

Ha szóváteszem, azzal elintezi, hogy normálisan kene viselkednem es akkor nem lenne ez😄 ergo ez ilyen büntetés vmiert ami epo nem tetszik neki

2021. júl. 27. 08:36
 7/20 anonim ***** válasza:
98%

“Ha szóváteszem, azzal elintezi, hogy normálisan kene viselkednem es akkor nem lenne ez😄 ergo ez ilyen büntetés vmiert ami epo nem tetszik neki”


Olvass utána nárcisztikus személyiségzavarnak. Ez az. Ő csinál valami elfogadhatatlant, de soha nem ismerné be, helyette kimagyarázza, hogy minden a te hibád. Szakíts vele, ez beteg és csak rosszabb lesz.

2021. júl. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
98%
Na most kitaláltam valamit. Keress te is jó pasikat és kezdd el likeolgatni őket folamatosan, kb annyira mint ő csinálja. Ha szóvá teszi megmondod hogy pont ezt csinálja ő is. Ha nem tetszik neki ott az ajtó.
2021. júl. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen, erre mar en is gondoltam, de annyira nem visz ra a lélek, mert eu nagyon messze all tőlem. Mintnaz is h idegeneket kovessek be, meg lajkoljak :/ meg gyerekesnek erzem, hogy ezzel vagjak vissza, akkor pont olyan lennek mint ő
2021. júl. 27. 08:45
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

Le leszek pontozva de én teszek a lájkokra:D

Egyszerűen nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget.


Ha valaki megcsal az nem egy lájk miatt lesz és úgy is megcsalhat ha nem lájkol.


Sok esetben nalam már pl reflex is, sokszor egy abszolút tudattalan, nem szándékos dolog. Sokszor nem nezem mire pöttyintek.


De tudom hogy sokaknak probléma.


De kinek mi.


Remélem ezért nem leszek lepontozva:D

2021. júl. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!