Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült,hogy költöznom kell....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült,hogy költöznom kell. Sürgős határidővel. Összetörtem. Elvileg van valakim,barátom,aki azért van,hogy mellettem álljon. De én mégis azt érzem,csak zavarná a problémám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem számíthatok rá azt érzem. Neki a számítógépes játék és a munka fontosabb,mint én..keveset találkozunk.. Összetörtem és legszívesebben zokogva elmondanám neki,az is könnyitene rajtam, de azt érzem,hogy stop...O nincs ebben benne...hiába mondja, ez részéről nem megy..illetve miatta nem megy... Rámfogja, távolságtartó vagyok vele..hogyne már... Egy kapcsolat nem heti egy találkozás és 3 naponta kis beszélgetésből áll. Neki ennyi elég, mert O érzelmi roncs... Elvárja, hogy kedves legyek, megértő,stb ..de itt ez a helyzet és most döbbentem rá, hogy igazából nem merek hozzá fordulni .. szakitsak inkàbb? Traumàból traumàba most?
2021. júl. 27. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Csak magadra számithatsz! Ha van párod, akkor is!
2021. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Így a leírtak alapján azt mondanám, hogy ez nem is kapcsolat, úgyhogy szakíts nyugodtan. Nem veszítesz semmit.
2021. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ti inkább barátok vagytok ahogy leírtad. Abból is a távolabbi típus.

Szóval nem kell szakítani hiszen nincs kapcsolatod.

Az összeköltözést meg amúgy sem ajánlom amíg nem elég stabil egy kapcsolat.

2021. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt en sem tekintenem szakitasnak, kapcsolatnak nehezen neveznem. Pontosabban mibol gondolod, hogy ez egy kapcsolat? Ha nem kapcsolat, akkor meg mit kell elszakitani? Ket fortnite parti kozott majd nem ir neked 3 sort? Na bumm. Ha valaki ezt megteszi, akkor azzal mar kapcsolatban vagy? Ne mar. Ettol nem is kell osszetorni, ez nem trauma.
2021. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Egy kapcsolat nem heti egy találkozás és 3 naponta kis beszélgetésből áll. Neki ennyi elég, mert O érzelmi roncs... Elvárja, hogy kedves legyek, megértő,stb "

Inkább elvárja, hogy nedves legyél. Azon a heti egy talin. Sok igénye ebben sincs.

Ez nem kapcsolat.

2021. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sorry de neki nem kapcsolat kell tőled csak egy fix p*nci.

Dobd ki minél hamarabb.

2021. júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A rossz hír az, hogy ő nem a barátod.
2021. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!