Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emiatt alkalmatlan lennék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt alkalmatlan lennék egy kapcsolatra? 21/L

Figyelt kérdés

Életemben most először van barátom(23/F), 4 hónapja vagyunk együtt. A szitu az, hogy ő folyamatosan igényli a közös programokat, élményeket. Persze járunk ide-oda, mindig van valami… viszont Én eléggé magamnak való ember vagyok, igénylem azt, hogy egyedül legyek, csináljam a saját dolgaimat. A barátom ezt nem érti meg, azt mondja, hogy nem is szeretem őt igazán emiatt… Próbáltam vele ezt megbeszélni, de folyton kiakad ezen, minden mást előtérbe helyezek, mint ő, állítása szerint… Úgy érzem kezdek ebbe az egészbe beleroppani, alkalmatlannak érzem magamat egy kapcsolatra, mert szeretnék egyedül lenni, szórakozni egyedül/ másokkal (de nem vele). Pl olvasni, számítógépezni, filmet nézni sem tudok, mert kiakad, hogy nem vele foglalkozok…

Távkapcsolatban élünk, de elég gyakran találkozunk.

Minden kapcsolat ilyen? Egyáltalán nincs magánélet?

Köszönöm, hogy elolvastad és azt is ha válaszolsz!



2021. júl. 27. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Ettől még nem leszel alkalmatlan a kapcsolatra. Egyszerűen csak mások az igényeitek. Üljetek le, beszéljétek ezt meg és próbáljátok valami köztes megoldást találni. Ha ezek után mégsem megy, akkor mindenki menjen tovább a saját útján.
2021. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy, nincs azzal semmi baj, ha nem szeretnéd minden szabadidődet a pároddal tölteni. Nem vagy alkalmatlan egy kapcsolatra, csak vele nem illesz össze, mert mások az igényeitek egy alapvető dologban. Persze nem azt mondom, hogy rögtön szakíts vele, először próbáld vele megbeszélni, mindketten alkalmazkodjatok a másikhoz és ha sikerül, akkor szuper, de ha nem, akkor tényleg nem passzoltok.
2021. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem, bár távkapcsolatban nem is értem, hogy ez hogyan merül fel mint probléma. Nyilván elfoglalod magad, amikor nem vagytok együtt, ha erre ő féltékeny, akkor az komoly baj.
2021. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Mások az igények, nem kellene neked sem görcsölni, vagy megtudjàtok beszélni vagy nem, de a jelenlegi àllapot egyikőtöknek sem jó

2021. júl. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Hellmano ***** válasza:
92%
Egy jó kapcsolatba az én idő is nagyon fontos. Az is, hogy mindkét félnek meglegyen a saját kis élete. Értem ezalatt, hogy nem szabad feladni a meglévő barátokat a párod miatt. Mert sok ember ott hibázza el, ha párja lesz, akkor csak ő létezik neki...persze ő a legfontosabb, de emiatt nem szabad a saját dolgaidról lemondani, ha pedig a párod ráderőlteti, hogy csak ő létezzen és senki más a számodra az úgyis megfogja a kapcsolatot mérgezni előbb vagy utóbb.
2021. júl. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Nincs veled baj, de nem illetek össze.

Nem kell egymáson lógni állandóan, ezt egyszer neki is meg kell érteni.


Beszéljétek meg, hogy ennek van-e így jövője.

Attól meg egy percig ne félj, hogy fiatal nőként ne találnál új kapcsolatot. Csak kicsit nyitottnak kell lenni addig, amíg akad valaki. Főleg, ha hasonlóan zárkózottabb fiút keresel majd. Mert ők sem gyakran járnak bulizni.

2021. júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Nem kell 0 24ben egymas seggebe logni, de azert van egy hatar, mikor valakinek fontosabb az "enido" (hanyinger ez a kifejezes🤢) mint a parjaval toltott ido, az mar alkalmatlan kapcsolatra. Max ugyanolyan maganakvalo szemellyel.
2021. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Más az énidé igényetek ennek a kapcsolatnak nincs hosszú jövője.
2021. júl. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Volt már szex?
2021. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagy alkalmatlan, csak mások az igényeitek.

Távkapcsolatban hogy nem tudod megvalósítani.az egyedül léteket??

2021. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!