Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető voltam, hogyan legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető voltam, hogyan legyek túl rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 1 éve vagyok együtt a szerelmemmel, akinek emellett felesége és pici gyerekei is vannak. Nem bírtuk már tovább ezt a kettős helyzetet, ezért választás elé állítottam hogy vagy én vagy a felesége. Pár hónap gondolkozás után arra a megoldásra jutott,hogy max. azt tudja felajánlani hogy nem heti 1-2 alkalommal vagyunk és alszunk együtt, hanem mondjuk 3-4 nap. Én ezt így nem akarom folytatni, nagyon bánt a helyzet, ezért úgy néz ki hogy szakitottunk vegleg. Hogyan felejtsem el,hogyan eljem túl ezt a helyzetet?

Én 25/n ő 50/F.



2021. júl. 28. 08:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/168 anonim ***** válasza:
86%
Komolyan azt hitted majd elhagyja a gyerekeit? 😂😂😂 Hú de naiv vagy
2021. júl. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/168 anonim ***** válasza:
93%
Tanulópénz ez neked. Máskor majd nem mész bele ilyen hülyeségbe. Sajnálni nem tudlak.
2021. júl. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/168 anonim ***** válasza:
91%
Keress magadnak egy korban hozzádillő normális és független férfit.
2021. júl. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/168 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!


Nem,nem hittem hogy “elhagyja a gyerekeit”. Felnott normalis ember, tudjon választani hogy A vagy B emberrel akar lenni, ne legyen egyszerre mindkettovel. 🤗

2021. júl. 28. 08:29
 5/168 anonim ***** válasza:
81%
Apád lehetne. Milyen jövőtől lett volna?
2021. júl. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/168 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyenek nem fogják otthagyni a családjukat, az nekik a biztonság, az otthon. Az olyanok mint te meg csak szeretők lesznek mindig.
2021. júl. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/168 A kérdező kommentje:

Nem tudom pontosan milyen jövőnk lett volna. Szeretjük egymast, szerelmesek vagyunk, rengeteg közös programot,nyaralást csináltunk együtt, és jartunk párkapcsolati tanacsadohoz hogy hogyan tudnánk ezt minél jobban megoldani, viszont az utóbbi időkben egyre jobban zavart a felesege, ezért többször kertem arra is hogy ne beszéljen vele mikor velem van,mert feltekeny voltam a nőre. Plusz az is zavart hogy úgy tűnt, a felesege több mindent kap tőle mint amiket én kaptam. 25 éve házasok egyébként.


Az hogy keressek másik férfit magamnak elég nehez, mivel én Őt szeretem,vele terveztem a közös jövőt.

2021. júl. 28. 08:35
 8/168 anonim ***** válasza:
83%
És a párkapcsolati tanácsadónak mit mondtatok mi a probléma? Hogy jaaaa hát a komának van egy felesége meg gyereke? Nahát, ne haragudj ez kész vicc amiket írsz.
2021. júl. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/168 anonim ***** válasza:
91%

Nem a felesègèvel kellett volna tanàcsadàsra jàrnia?


A gyerekei anyja az első neki?


Meglep.


Mindketten hibásak vagytok a kialakult helyzetèrt, az idő majd megoldja

2021. júl. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/168 A kérdező kommentje:

Igen, elmondtuk a teljes helyzetet. Kértük hogy segítsen dönteni, vagy megoldani, vagy legalább csökkenteni a feszültséget.

Nekem sajnos jelenleg nem túl vicces helyzet ez, mert most veszítettem el ot, akit szeretek..

2021. júl. 28. 08:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!