Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álomkóros hisztérika vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álomkóros hisztérika vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a véleményetekre lennék kívancsi. Párom neheztel rám, amiért délutánonként munka után arra ér haza, hogy én alszom 1-2 órát. Addigra én már megfőzök, kitakarítok neki. Én hajnalban kelek munka miatt, ő fél 9re jár dolgozni. A baj az, hogy nagyon sokáig nézi a tv-t, ami miatt fel-felriadok. Ezt jeleztem is neki, de nem valtoztat. Kimenni a kanapéra pedig nem akarok, igy napi 4-5 órákat alszom.

A hétvégéket sem várom, mert minden hétvégén az anyjánál vagyunk, 7kor kelünk akkor is. Ha pedig egyszer-egyszer kihagyom a találkozót, én vagyok a rossz.

Azt érzem, h nem is a saját eletemet élem, hanem az övét. Nekem is vannak szüleim, őket mégsem látogatjuk ilyen gyakran. Gondolom ennyit érek neki.


2021. júl. 28. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
Ha tévét néztek, akkor nem valami nyugdíjas otthonban lenne a helyetek?
2021. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"A baj az, hogy nagyon sokáig nézi a tv-t, ami miatt fel-felriadok"


Ennek köze nincs a hisztériához, csinál valamit a párod, ami neked rossz. Egyszerű a képlet, kompromisszum kell.


1. Nem nézi a tévét éjszakába nyúlóan.

2. Másik helyiségben nézi a tévét.

3. Lenyeled a keserű pirulát és külön alszotok egy ideig, hátha ebből megérti, hogy árt neked a viselkedése.


Nekem az egészséges étkezés, megfelelő mennyiségű alvás stb. kritikusan fontos, ebben partner a barátnőm is. Vigyázunk egymás testi / lelki egészségére. Ez kéne, hogy az alap legyen egy párkapcsolatban / házasságban.

2021. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Múltkor azért ébresztett fel éjfélkor, mert éhes volt, pedig bent volt a kaja a hűtőben...az az érzésem, h nem érdekli, h epp alszom, meg is dögölhetnék
2021. júl. 28. 11:38
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A lustaságról jobb, ha nem beszél, mert ő az. Szolgálja ki a kedves anyuci.
2021. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#3: Ha engem valaki éjfélkor, álmomból felébreszt, mert éhes, onnantól kezdve magának főzne.
2021. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Aha. És te miért is tűröd ezt? Mi a jó neked ebben a kapcsolatban? Csávó le se szar téged, csak kell neki valaki aki kiszolgálja meg akit megdughat.
2021. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne, hogy mikor felvert éjszaka, hogy 'csicska hopp! 3 szendvics rendel' akkor megcsináltad neki? Ha igen, akkor magadra vess.
2021. júl. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ez vagy kamu, vagy nem vagy normális, hogy még mindig vele vagy.
2021. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, ma is folytatódik. 😀 Vállalhatatlan kisfiúkkal vagytok együtt...
2021. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Álomkóros biztos nem vagy. Hisztérika... ehhez komoly ismeretség szükséges, anélkül nem lehet dönteni. De hogy iszonyatosan naív, buta, papucslelkű vagy, az k...va élet.


Egy értelmes nő már rég kidobott volna egy ilyen idiótát...


#9 Szerintem ez náluk valami verseny, hogy ki talál magának nagyobb marhát.

2021. júl. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!