Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem volt korrekt, amit a párom barátja csinált?

Figyelt kérdés

Múlthéten elment a barátnőm bulizni a barátaival, én nem tartottam vele, mert dolgoztam, meg kedvem se volt, és nemrég tudtam meg a páromtól, hogy mivel nem volt mivel hazamennie- ezért az egyik haverja az ex-ét hívta fel, és ő vitte haza. (akivel amúgy 2 éve nem beszélt).


Amikor ezt megtudtam, nyilván kiakadtam, és elmondtam, hogy full nem korrekt szerintem az, hogy valaki elhív téged bulizni, és nem tudjátok megoldani máshogyan a hazajutást, mint az exeddel, és nekem például fordított esetben eszembe se jutna az, hogy ilyet meglépjek, vagy az, hogy valamelyik barátomat az ex-ével vitessem haza.


Közben meg láttam, hogy azóta újra ismerősök lettek. Természetesen mondtam a barátnőmnek, hogy ez nekem így nem okés, ez szerintem egy tök unkorrekt dolog volt, de közös nevezőre nem tudtunk jutni.


Igazából az egész nem nagyon izgat, csak nem szeretem ha hülyének néznek, és arra vagyok kíváncsi, hogy valóban én reagálom túl, vagy ez tényleg nem normális így?


2021. júl. 28. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is szúrná a szememet, kiskapu nyitása egy lezárt dologra.

Amikor buliba megy az ember, gondoskodni kéne arról, hogy hol fog aludni a bulihelyen (pl kanapén), vagy hogy hogy fog hazajutni ha nem alhat ott... Ha nincs meg az előkészület, az felelőtlenség, "majd lesz valahogy" ... aha, aztán rászorulsz olyanra, olyannak engeded meg magadnak a függőséget, akivel már lezártál egy kapcsolatot.

Kellemetlen és félreérthető szitukat teremt ez.

2021. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ismerősök facebookon, vagy eleve barátok azzal nincs semmi gond. Itt inkább az a fura hogy eleve nem beszéltek. Szerintem üljetek le ábeszélni, ha rossz érzésed van hogy megcsal e vagy bármi, mondd el neki nyíltan. Lehet hogy semmiség az egész, de ez engem is zavarna.
2021. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az eset után lettek ismerősök, az előtt 2 évig nem beszéltek és le is volt nála tiltva.


Igazából nem a megcsalástól félek, mert ha szakítani kell akkor ám legyen, de én nem hoznám ilyen helyzetbe a páromat, vagy mondjuk egy barátomat.

2021. júl. 28. 13:01
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Azért ne vicceljünk már, hogy inkább felhivatja az exét hogy vigye haza, minthogy fogjon egy taxit és 2-3 ezer forintért hazajöjjön.


Biztos, hogy nálam nem férne bele, se nőként, se férfiként. Nem kötelező utálni az exet, de ha eleve 2 éve 1 szót se váltottak, akkor nem így kell újrakezdeni a kommunikációt.


Az meg h ezután ismerősök lettek garancia arra, hogy elkezdenek beszélgetni és akár találkozgatni is.

2021. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
4-es jól leirta. A rengeteg lehetőség közül pont az ex viszi haza, hagyjuk már.
2021. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Nekem inkább az lenne a furcsa, hogy ha nem beszéltek két évig, és le is volt neki tiltva, akkor most miért ragaszkodik hozzá? Mert nem csak a semmiből féltékenykedsz, ha ez velem történt volna, és te vagy annyira fontos nekem, azt mondanám, hogy nem ér annyit az egész, hogy veled megromoljon a kapcsolat. Nem viteti magát csak úgy senki sem haza az exével, az is teljesen más, ha jó viszonyban váltak el esetleg, szóval nem feltétlenül történt bármi is, lehet csak tényleg simán haza vitte, de én azért nyitva tartanám a szememet. N
2021. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Én is arra gondolnék, hogy valamit elkezdenek melegíteni. De ezt is tapasztalatból.
2021. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Ugye tudod, hogy nem a pasi tette nem korrekt, hanem a barátnődé. Ő hívta, ő kérte meg.
2021. júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok de ez nagyon gáz. Mennyibe tellet volna taxit hívni? Gyanús az egész ahogy van.
2021. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem vettem észre megcsalás jeleit, meg semmilyen megváltozott viselkedést, csak szimplán trógerségnek tartom mind a barátnőm részéről, mind az ő haverjai részéről.


Egyáltalán nem is értem, hogy haveri részről hogy jöhetett fel ez az ötlet, ha nagyon összeesküvés elméletetet akarok gyártani, akkor ez így már előre ki lehetett találva a részükről, amit nyugodtan csinálhatnak, lelkük rajta, viszont én olyan választ vártam volna erre a páromtól, hogy bocsi de ez nagyon nem, inkább felhívok valakit, vagy taxi, vagy csak szimplán akkor maradok a szórakozóhelyen az első buszig, de az, hogy még ezek után ismerősök is lettek, nagyon gáz számomra, és ez nagyon zavar, olyannyira zavar, hogy már 1 hete azon gondolkozok, hogy hagyom elengedem ezt a kapcsolatot.

2021. júl. 28. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!