Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szeretem a párom, de más nőket is megkívánok?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt a párommal és kb 3 év után alakult a szerelem szeretetté.

Szeretem első barátnőm, de más nőket is megkívánok néha.


Örökké tartó szerelem nincs mindenkivel elmúlik egyszer.

Az a baj esetleg, hogy más nővel nem voltam még?

El fog múlni egyszer ez az érzés?


28f



2021. júl. 29. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Nem láttál még elég pnát. Ez a baj:)
2021. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

ezzel elég sokan így vagyunk. valaki monogám lelkialkat, valaki pedig nem, és akkor is megkíván másokat, ha tök jól megvan a párjával. valószínűleg te az utóbbi kategóriába tartozol.

ha alapvetően rá vagy kattanva a barátnődre és jó vele a szex, nincs probléma. néha vezesd le magadnak a dolgot, csapd ki más nőkre gondolva, aztán ennyi.

2021. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg hagyd ott a barátnődet és éld ki magad, mert ez hosszú távon semmire jóra nem fog vezetni.
2021. júl. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Nem szerencsés megállni az elsőnél, mert mindig ott fog motoszkálni benned a kíváncsiság.
2021. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
szerintem meg nem ezen múlik. hiába élnéd ki magad, utána is rendszeresen megkívánnál más nőket (legfeljebb kevésbé okozna feszültséget).
2021. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!