Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy erzem el akarsz hagyni.vál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy erzem el akarsz hagyni.válasz: te akarsz elhagyni. Hogy lehet ilyen emberrel kommunikalni aki ismétel folyamat?

Figyelt kérdés

-Úgy érzem csajozol ez meg az miatt.


Válasz: te pasizol igy meg ugy.


-Amit te művelsz, tudd azt, hogy olyan nővel teszed, aki valoban szeret es aki korrekt.


Válasza: te amit csinalsz, azt egy téged szerető férfival teszed.


Mindez nem nyugist beszelgetés hanem sacv 200 as vernyomasu balhe a köbön.


A botrany azzal kezdodott hogy ki akart kezdeni valakivel. Ami persze le van tagadva. Konkret bizonyitek nincs. Csak amolyan like-ok stb.

Amibol ugy ereztem mást keres, mellettem tekintve, hogy bennem nem bízik es mindig vádol is.


Ezt ugye már itt az elejen az első ponton nem lehet megbeszelni vele, mert már itt kezdi a visszaismételést. Válasza: Te keresel mást.



Kérdés:

Mivel en teljesen hű korrekt vagyok szeretem, elképzelhető egyaltalán az hogy aki igy kommunikál az teljesen hű korrekt lenne és szeret?



2021. júl. 30. 00:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy óvodás,önálló érvekkel nem tud előállni.
2021. júl. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Egyszerű megoldás: közlöd vele, hogy részedről vége a kapcsolatnak bizalmi problémák miatt, valamint hogy reklamációnak, utólagos vitának helye nincs. És távozol.
2021. júl. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Betámadtad, védekezni fog. A visszhang kommunikáció a felelősség hárítása, visszatámadás ugyanazzal, nem akarja megmagyarázni, nem akar belemenni a vitába csak minél gyorsabban lezárni, kihátrálni előle. Ez azt is jelenti nem akarja megismerni a te álláspontodat, a miérteket mert nem érdekli, nem kíváncsi rá.
2021. júl. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Akkor ezekszerint őt csak az érdekli ő mit érez, a másik meg nem.


Az mitol lehet hogy valakit nem érdekel a párja mit érez? Mikozben elvileg szeret es plusz féltékeny, es elvileg nem akar elhagyni, elvileg ő fél attol h elhagyom, akkor hogyhogy nem erdekli az en min megyek keresztul es vele maradok e es egyaltalan az, hogy mitol maradnék vele?



Neki ugye a valasza az lenne persze hogy szerinte engem nem erdekelnek az ő érzései. Kegyetlen a kommunikacio

2021. júl. 30. 01:15
 5/12 anonim ***** válasza:
12%

Szeret a maga sajátos módján. Te meg támadod.

Ő a visszaszövegelésével azt akarja tudatni veled: én ilyen vagyok, kell vagy nem?

2021. júl. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
Szeret téged, te meg nekiállsz alaptalanul vádaskodni. Mire számítasz?
2021. júl. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Miért mondjátok,hogy szereti? A kérdező írta,hogy ki akart kezdeni valakivel. Szerintem ez a pasas szarul viselkedik és kiidegeli a nőt. Szakítani kéne vele.
2021. júl. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Azért, mert önző és saját magát védi - nyilván bebukott, de fel nem fogja vállalni. Rád teszi, visszatámad, amivel ugye mondat vége és részéről le van zárva a téma. Mert neki így kényelmesebb.
2021. júl. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%

7# Mert a csaj rátelepszik a palijára és megfolytja ebbe a kapcsolatba.

Megmondta neki hogy szereti. Akkor mi f...t egzecíroztatja szerencsétlen palit pár lájk miatt?

Eszem megáll az ilyen nőtől.

Ez nem kapcsolat hanem bitorolni akarja és terrorba tartani.

Szegény palinak nincs más eszköze mint az efféle kommunikáció. Hátha ettől ráébred a barátnője mi a pálya. De nem, nem érti. Valaki nyissa már fel a szemét hogy ne b...ssa ezt a szerencsétlent mert ezzel a kapcsolat vége felé tolja az eseményeket.

5voltam.

2021. júl. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Atyaeg. Kérdező. Neked van igazad
2021. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!