Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal? A párom dugdossa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal? A párom dugdossa elolem a telefonjat...

Figyelt kérdés

Megcsal? A párom dugdossa elolem a telefonjat...

Reggel ha felkelek elfordulva irja be a kodjat...

Ha kérem tole pl hogy vissza nézek egy képet nemadja vmi kifogassal...

lassan 3 éve vagyunk egyutt de ez mar sok hiaba mondom neki hogy mit titkol azt mondja h semmit de mar csak azért se adja ide... a multkor felajanlottam neki hogy ide adja vagy szakitok vele azt mondta akkor se adja ide... Amikor meg mondom neki hogy ez nem normalis hat egy kapcsolatba ilyet nem lehet, akkor engem néz hulyenek...

én F31 vagyok ő L23

nem tudom mit tehetnék....



2021. júl. 30. 01:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%

Nekem pl van a gyk. Amit nem adnek a ki a páromnak ostobaságok miatt.


Meg vannak olyan szemelyek uzenetekben akiket joforman szegyellek de rokon.


A párom az istennek se érti meg. Pokol joforman az eletunk az miatt hogy nem adom oda.


Ha viszont odaadom akkor olyan szinten csekkolja kotozkodik mintha kb meg akarna ölni ha csak egy olyat is lat hogy uristen pasinak irtam

Azaz ilyen esetekben en halalkomolyan félve es reszketve állok mellette. Nem azert mert takarni valom lenne. Hanem mert barmibe bele lehet kotni annak aki akarja. Egy 2 evvel ezelotti uzenetbe is.

Es olyan egetrengeto balheink vannak hogy en komolyan félek. Nem fizikailag hanem akkora stresszdózis, hogy amugy neha gondolkodom meddig nem halok bele a folyamat szakitassal zsarolásokba miegyéb.

2021. júl. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
*nem adnék ki a
2021. júl. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Hat ez elég rossz kapcsolatnak tunik, de kérdésemre nem nagyon kaptam választ...

Én nem vagyok betegesen féltékeny csupán elégge zavar és tudom mikre utalnak ezek a jelek...

2021. júl. 30. 01:44
 4/28 anonim ***** válasza:
63%

Na mikre?

Énse adom oda a telefonom, de a páromnak eszébe se jut! Énse kérem el Tőle.

A privátszféra is fontos egy kapcsolatban.

Ha nem bízol benne azt kéne helyre hozni vagy legalábbis tudni az okát.

Ez a nem adja a teloját nem indok sztm.

Az, hogy pl a barátnőivel mit beszél semmi közöd hozzá.

A képet ha kéred megmutatja?

Sztm meg igen, túl féltékeny vagy.

N29

2021. júl. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Félre ertessz, sztem egy jo kapcsolatba nincsenek titkok... pl telefon jelszo... ami nem azt jelenti hogy reggeltol délbe a masik telojat kell bujni, de ha nincs a masiknak titkolni valoja és elkérem hogy had nézzem meg a tegnapi képeket a telojaba ne az legyen mar hogy bocs nem privatszféra....

Szerintem az ilyen viselkedes csak generalja a feltékenykedest...

plusz fontos info hogy ő meg az én face jelszavamat is tudja...

2021. júl. 30. 03:08
 6/28 anonim ***** válasza:
95%

3 éve vagytok együtt: szerintem az a fontos kérdés, hogy eddig is ilyen volt-e, vagy most lett ilyen. Ha nem, ha eddig nem féltette annyira a telót, akkor ez egy változás, ami egy intő jel. Ha mindig ilyen volt, akkor meg azon kéne elgondolkodni, hogy téged miért pont most kezd el

zavarni.

2021. júl. 30. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%

Az utolsó jól írja. Ha ez új dolog, akkor van baj.

Nekem az exem is csak a kapcsolat vége felé tett rá jelszót. Cserébe én is az enyémre, na az már nem tetszett neki. Mondjuk be is igazolódott....volt bakja.

2021. júl. 30. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%

1. Semmi közöd a telójához.

2. Mégis mit vársz egy ilyen csitritől?

3. Persze hogy pasizik.

4. Jól teszi.

5. Hagyd ott.

6. Keress korban, érdeklődésben érettségben magadhoz való nőt.

7. És neki sem lesz semmi közöd a telójához.

2021. júl. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
57%
Telefonomon nincs semmi titkolnivaló, barátnőmnek mégsincs hozzáférése, mert ez az én kis privát szférám és én is tiszteletben tartom az övét. Persze ha valamit meg szeretné nézni, gond nélkül összeülünk és megmutatom. Ha nem bízol barátodban, az egy másik téma és eleve rossz a kapcsolat. Egy kapcsolatban nem kényszeríteted a másikat arra, amit nem akar, valószínűleg okkal van ez a rejtegetés és ha neked fontos, hogy utána járj a telefonjában mi a valóság, mégsem adja, akkor megalapozott a gyanakvásod. Szakíts, nem szükséges lebuknia ahhoz, hogy lépni tudj!
2021. júl. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
97%
1-es miert nem hagyod el? Neked komolyan azt jelenti a parkapcsolat, a csalad, hogy rettegsz?
2021. júl. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!