Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi az ilyen?

Figyelt kérdés

Fültanúja voltam ahogy a barátnőm párja elég csúnyán beszél a lánnyal.Egy beszélgetés közben olyat mondott a lány ami nem tetszett neki erre megbökte az arcát és vicsorogva azt mondta "Mindjárt pofonbaszlak" kívülről sosem tűnt fel,hogy gond lehet.Harmonikus párnak tűntek akik sokat nevetnek,viccelődnek.

Ledöbbentem és tartok tőle,hogy bántani fogja.

Nem akarok beleavatkozni vagy ilyesmi,vagyis azt sem tudom mit kellene tennem vagy,hogy kellene erre reagálnom.

Csak érdekel,hogy ez egy bantalmazó kapcsolatot takar szerintetek?



2021. aug. 1. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Aki ilyenekkel kezd, az meg is érdemli. Lehet nedvesedni a BMW-re meg a 40 tonna alumíniumra, de aki purdéval kezd, az örüljön, hogy még nem vágták el a torkát.
2021. aug. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Az a lány véletlenül nem te vagy?


Amúgy szerintem nem normális a pasi, vagy legalábbis agresszív.

2021. aug. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha én lennék akkor úgy tenném fel a kérdést🙂de számítottam egy ilyen válaszra.
2021. aug. 1. 15:10
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
De legalább válaszoltam is.
2021. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
ilyenek ezek a fehér magyarok, nőverők ... de ha egy igazi férfivel kell szembe találkozniuk akkor elfutnak..
2021. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Hol olvastátok hogy roma a pasi? Én nem láttam ilyet le írva. Mert ha magyar akkor az nem bánthatja? Amúgy el beszélgethetsz barátnőddel, hogy ez nem jó, de védeni fogja a pasit. És ha elmondja a pasinak lehet el is tiltja tőled. Nem könnyű ez a szitu.
2021. aug. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Van valami fejlemény, beszéltél a lánnyal?
2021. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!