Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy sráccal együtt vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sráccal együtt vagyok egy hete és nem értem a mai kirohanását, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Ma bementem a városba egyedül (tényleg egyedül nem valami sráccal), mert néha csak szeretek sétálgatni és nézelődni. Ilyenkor zenét hallgatok közben. Mondtam neki is, hogy bemegyek a városba egyedül aztán közöltem vele, hogy lehet átmegyek a nővéremhez. Ezért ugye aznap nem beszélgettem vele annyit, mint szoktam. Erre este ír nekem egy olyat hogy: "egész nap rád vártam. Már nem úgy beszélgetünk, mint régebben. Nem tudom, hogy elfoglalt voltál-e vagy csak nem tudtál írni. Írhattál volna előre hogy elfoglalt vagy és majd írsz később. Vagy ha van valami más oka, akkor mond, mert ez a csend teljesen összezavar és szomorúvá tesz".


Egy üzenetre valóban véletlenül nem válaszoltam, de konkrétan egész nap zaklatott, hogy mi bajom van, pedig csak szerettem volna a városban sétálgatni és a testvéremmel lenni, amiről szóltam is neki.


Már most úgy érzem, hogy ez az egész tök fullasztó. Ti mit gondoltok erről? (Légyszi csak normális válaszokat írjatok, a beszólogatástól meg kíméljetek meg. Köszönöm előre is).


2021. aug. 3. 02:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%

Azt, hogy tok fullaszto. Es jo hogy azonnal kiderult.

Nem probalnam meg kiengesztelni, inkabb szabadulni probalnek. A rossz hir az, hogy o tapadni fog.

Ez beteges is reszerol, meg fullaszto, ahogy irod, kiabrandito, es semmi jot nem nezek ki a jovojebol.

2021. aug. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%

Tini párkapcsolatok arrébb!

Megmondod neki, hogy szótál, jól érezted magad, nem akartál vele írogatni. Ha nem érti, akkor lapozza fel a magyar értelmező kéziszótárt. Mindenkinek van magánélete.

2021. aug. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
nem tini vagyok, de kössz
2021. aug. 3. 02:27
 4/29 anonim ***** válasza:
29%
3-as Az vagy, és ő is! Ezek nem felnőtt problémák.
2021. aug. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem közöld vele, hogy ez gáz viselkedés. Vond kérdőre miért viselkedett így.
2021. aug. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
négyes...nyugodj meg attól lenyugszol. Bőven elmúltam már 20 és ez a felnőtt párkapcsolatok-randizás kategória. Nem a felnőtt párkapcsolatok-10 éve együtt vagyunk és van két gyerek kategória. shhh, nyugi.
2021. aug. 3. 02:58
 7/29 anonim ***** válasza:
14%

6-os Akkor ez 10 év után végtelen szomorú, főleg 2 gyerekkel! Ezek 16 évesek üzenetei.

Ha nem tévedek elköltöztél, és éppen teper visszaszerezni, bármilyen arrogáns vagy te vagy mellig szarban..

2021. aug. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
13%
Francnak hallgatsz zenét várponézés közben? Tényleg dedós vagy a pasidat meg hagyd ott mert egy kullancs.
2021. aug. 3. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
15%
Döntsd el, hogy srác egy hete, vagy 2 gyereked apja 10 éves kapcsolatban! Enélkül nálunk is bizonytalan, hogy mi van.
2021. aug. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%
Jézusom nincs gyerekük 😂😂
2021. aug. 3. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!