Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Jelenleg 21 éves vagyok, épp most kezdeném az egyetemet, és valószínűleg teherbe estem...

Volt egy barátom régebben, akivel nagyon rossz volt a kapcsolatom, agresszív volt, nemtörődöm, volt, hogy megütött, nem is egyszer, megcsalt jó sokszor, és azóta mióta szerencsére ki tudtam lépni abból a kapcsolatból nem nagyon tudok megbízni senkiben, egy férfiban sem... Nagyon nehezen jöttem össze az aktuális barátommal, nagyon kedves, figyelmes, megértő, idősebb is nálam, de nem igazán tudok annyira bízni benne, ahogyan kellene... Nem élünk együtt, mert elég bonyolultak a dolgok, messzebb lakik, s nem tudunk sűrűn találkozni... Mindig védekeztünk, de elszakadt egyszer a dolog közben, vettem esemény utánit, de késett két hetet a havim, majd megjött egy fél napra, akkor is alig jött valami... Ma csináltam egy tesztet egy barátnőm tanácsára, ahol a második csík látszott is halványan. Nagyon megijedtem, és most csak ülök és nézek magam elé, órák óta, nem tudom elmondjam e a páromnak, hogy mi történt, vagy, hogy mitévő legyek. El fogok menni egy orvoshoz biztosítéknak mindenképpen, de nem tudom a barátom vállalná e a gyereket, ha úgy lenne, hogy nem vetetem el. (Elég sok a nemi probléma a családomban, sok gyerek nem született meg és sok nőnek lett gondja a méhével, vagy meddő volt, emiatt félek, hogy később nem lenne lehetőségem gyermeket vállalni.) Félek attól is, hogy csak a gyerek miatt maradna velem... Ti mit tennétek a helyemben? Elmondanátok vagy várnátok még?



2021. aug. 4. 10:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
13%

és külön undorító, h. itt többen "balesetként" beszélnek máris a babáról.. áldás!

az, h. ők ketten nem készültek erre, hát erre mit mondjak?

nem kell felelőtlenül dugni, bármelyik aktusból lehet gyerek, amennyiben van méhed.

2021. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Igen, èn is azèrt kèrdeztem mikor törtènt a dolog, de tekintve, hogy eleve 2 hetet kèsett, utána 1 napig megvolt, (ezt nem tudni hány napja volt), de annyi bizonyos, hogy bőven több mint 2 hete. Ennyi idő után meg már azèrt megbízhatóan ki mutatják a tesztek, nem csak alig kivehetően.

A menzesz meg a "hormon bomba" miatt is lehetett más, az felborítja a hormonháztartást.

Csinálj másik tesztet, ès ha már tuti, majd akkor ráèrsz azon gondolkodni mi legyen.

2021. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
79%

"és külön undorító, h. itt többen "balesetként" beszélnek máris a babáról.. áldás!"


Nem a babára èrtettem a balesetet te agyoniskolázott, hanem arra, hogy kiszakadt a gumi...

2021. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes, ha bevetted az esemény utánit a gumi szétsza-kadása után, nagyon nem valószínű.A halvány csík teszthiba is lehet.
2021. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
5%

13 akkor sem adekvát kifejezés!

mondd azt, h. bénáztak, de ne balesetet mondj, ugyanis már ezzel tragédiaként és elhárítandó veszélyként keretezed a fogantatás csodáját

igenis csoda, nem minden nőnek adatik meg

akiknek meg igen, azok közül sokan nem tudják ezt az ajándékot értékelni

minden nőt megvetek, aki abortuszra megy

nincs olyan, amivel indokolható az ölés

nem vagyunk olyan anyagi helyzetbe, na, a kormány (bár utálom viktorékat), e mindent a szülő nőknek ad, tehát éhen halni nem fogtok

a 25 éven aluliak csomó kedvezményt kapnak külön, nyelvvizsga, adómentesség stb. stb.

ha érzelmileg nem érett, akkor is szülje meg, és adja örökbe olyanoknak, akik szeretik a gyerekeket

ha a pasi nem vállalja, a nagyszülők, barátok és a kormány még mindig segít

rengeteg lehetőség van 2021-ben egy nő számára, hogy ne kelljen megölnie a saját kicsinyét.

semmilyen diploma nem ér annyit, mint egy gyerek, lehet passzíválni meg levezőn és egyéni tanrendben megcsinálni

2021. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
69%
Szüljön 21 évesen a nagyszülőknek meg a kormánynak. Atyaég...
2021. aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
0%

16

de ostobán látod ezt!

elsősorban maga miatt szüljön, meg a gyereke miatt, mert az ő kisbabája, nem viheti mészárszékre...

ha ennyire beszűkült agyú vagy, akkor persze, h. rosszul értelmezed a soraimat.

azt mondtam ezek alternatívák, nem a nagyszülőknek szül, az ő segítségükkel neveli fel, és a kormány juttatásait veszi igénybe.

2021. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
82%

Minden életet becsülök, és tisztelek,még egy bogárét is..

DE, saját sorsomból kiindulva akár, vannak olyan szituációk az életben,

mikor jobb lett volna ha meg sem születik valaki..

Ha a körülmények nem alkalmasak egy nyugodt,boldog gyemekkorhoz,

akkor sokkal jobb megoldás nem lenni, mint szenvedni, majd

egy életen keresztül hurcolni a sebeket,következményeket.

2021. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
6%

18


butus, a körülmények adottak egy boldog gyerekkorhoz, mert szerető családnak örökbe is adhatja

azért, mert elcseszettnek érzed a saját életed, egyéni szoc. problem, ne akarj abortuszra felbujtani emiatt senkit


épp azt mondom, ennek a gyereknek csak az esélyt kell megadni, igenis lehet szuper élete, ez nem kifogás


lehet, h. egy örökbefogadó családnál még jobb dolga is lesz


steve jobs is csak úgy becsúszott, el akarták vetetni, aztán örökbe adták


és milyen jól tették, h. nem ölték meg, mert zseniális elme volt, é sok nagy dolgot vitt véghez


ebben a babában is ott a lehetőség, senkinek nincs joga elvenni tőle



az is nagyon szomorú, h. azt pontozzátok le, aki kiáll egy gyermek és az élet mellett


ez mit mond el rólatok?


ti megérdemlitek az életet, ha közben amellett kardoskodtok, h. egy másik embert meg öljenek meg?

2021. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
52%

"mondd azt, h. bénáztak, de ne balesetet mondj, ugyanis már ezzel tragédiaként és elhárítandó veszélyként keretezed a fogantatás csodáját"


Milyen fogantatásról beszèlsz? Az, hogy kiszakadt a gumi nem egyenlő a fogantatással! Max esèlyt ad neki.

2021. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!