Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Jelenleg 21 éves vagyok, épp most kezdeném az egyetemet, és valószínűleg teherbe estem...

Volt egy barátom régebben, akivel nagyon rossz volt a kapcsolatom, agresszív volt, nemtörődöm, volt, hogy megütött, nem is egyszer, megcsalt jó sokszor, és azóta mióta szerencsére ki tudtam lépni abból a kapcsolatból nem nagyon tudok megbízni senkiben, egy férfiban sem... Nagyon nehezen jöttem össze az aktuális barátommal, nagyon kedves, figyelmes, megértő, idősebb is nálam, de nem igazán tudok annyira bízni benne, ahogyan kellene... Nem élünk együtt, mert elég bonyolultak a dolgok, messzebb lakik, s nem tudunk sűrűn találkozni... Mindig védekeztünk, de elszakadt egyszer a dolog közben, vettem esemény utánit, de késett két hetet a havim, majd megjött egy fél napra, akkor is alig jött valami... Ma csináltam egy tesztet egy barátnőm tanácsára, ahol a második csík látszott is halványan. Nagyon megijedtem, és most csak ülök és nézek magam elé, órák óta, nem tudom elmondjam e a páromnak, hogy mi történt, vagy, hogy mitévő legyek. El fogok menni egy orvoshoz biztosítéknak mindenképpen, de nem tudom a barátom vállalná e a gyereket, ha úgy lenne, hogy nem vetetem el. (Elég sok a nemi probléma a családomban, sok gyerek nem született meg és sok nőnek lett gondja a méhével, vagy meddő volt, emiatt félek, hogy később nem lenne lehetőségem gyermeket vállalni.) Félek attól is, hogy csak a gyerek miatt maradna velem... Ti mit tennétek a helyemben? Elmondanátok vagy várnátok még?



2021. aug. 4. 10:58
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Vannak bajok bizony, de csak a te fejedben 24-es.
2021. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
24-es, te magadtól vagy ennyire ostoba, vagy valaki támogat? Egy abortusz nem egy leányálom (és nem, nekem nem volt, de hasonló nőgyászati műtétem igen), az utána következő lelki problémákról nem is beszélve. Szerinted az örökbeadás megoldás? Mikor már ragaszkodsz a kicsihez, akit nem tudsz majd eltartani? Baromi nehéz döntések ezek.
2021. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!