Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem, ha szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, ha szeretem, de valami eltörött?

Figyelt kérdés

Több mint egy hónapja randizom egy sráccal és eddig minden nagyon tökéletes volt. Kb. minden nap találkoztunk (kicsit gyors is volt a tempó). Bemutatott már az anyjának és én is őt az enyémnek, elvitt a barátaihoz is, hogy találkozzak velük is. Közösen szoktunk főzni, az ágyban is neki nagyon jó, mert szeretek adni, meg jókat beszélgetünk, főleg jó hallgatóság vagyok.

De amúgy nagyon kevés a közös érdeklődési körünk, szinte alig van metszet, ami mindkettőket érdekelne. Meg ő nagyon sokat vár el az emberektől, főleg magától, a kiemelkedő emberi teljesítményeket tiszteli. Én viszont nem vagyok se szuper sportos, se szuper okos, se szuper munkabírású (ezeket tiszteli).

A napokban nagyon elromlott az egész, elmondta, hogy még nem érzi magát úgy szerelmesnek, kötődik meg minden, meg jól érzi magát, de nem szerelmes. Meg az egyik exéhez hasonlítgatott, akivel az érzelmi és szexuális része 0 volt, de viszont kalandvágyó volt a csaj és túráztak sokat, meg nagy volt a munkabírása, érdekelte a foci stb.

Meg mondta, hogy nem ígérheti, hogy ez változni fog, nem akar megbántani stb. de szeretné folytatni, hogy hátha csak idő kell neki. Most úgy akar csinálni, mintha nem történt volna semmi, meg majd akar később szexelni is, ha leülepszik ez a dolog, de én most amíg így áll hozzá nem akarnám, hogy hozzámérjen, mert amúgy is szexuálisan inkább adtam, mint kaptam. Érdemes még adnom valahogy egy esélyt? Hogy rendezzem le magamban azt hogy sértve érzem magam? (amúgy nagyon értékes embernek tartom, csak párkapcsolatilag még szerintem fejlődnie kéne kicsit, vannak ideáljai és ha azt elengedné boldog lehetne).



2021. aug. 5. 09:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem tart érdekesnek, nem tisztel, szexuálisan kihasznál, az exéhez hasonlítgat, nem mellékesen nem szeret. Ideális kapcsolatnak tűnik, szerintem menj hozzá feleségül!
2021. aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Emberileg tisztel, csak látom, hogy hiányolja a pluszt belőlem. Amúgy a viselkedéséből nem az jön le, hogy ne szeretne, mert mindig próbál a kedvemben járni, folyton keres, programokat szervez közösen. Szexuálisan meg nem mondanám, hogy kihasznál, mert jó nekem is, mert szeretek adni, csak így mostmár nem élvezném, mert érzelmileg nem lennék benne.
2021. aug. 5. 09:36
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

2 hónap alatt tud kialakulni mélyebb érzelem; most még van rá esély

máshoz hasonlítani nem fair dolog

2021. aug. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem hagyd. Ugy erzem o csak kapni akar, de adni nem. Nagyon onzonek tunik es ha hianyerzeted van a szex teren, akkor offold.
2021. aug. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Én ezek után szakítanék, ha valakinek szikra sincs abból nem lesz láng soha, így meg, hogy igazából csak az a jó neki, hogy meghallgatod, illetve kielégíted szexuálisan felesleges többet ölj ebbe.


Találj egy olyan embert aki tényleg kedvel és értékel mindenféle "szuper" nélkül, pusztán azért aki igazából vagy.

2021. aug. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha ez a fiú nincs megőrűlve érted, akkor mire vársz?
2021. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Semmi különlegeset nem lát benned? Hát a legtöbb ember nem kiemelkedő semmiben, csak elvan, eljár dolgozni, nyaralni, csinálja a mindennapi életét. Egyébként párom túrázik, komolyan, teljesítménytúrára is szokott menni, de sosem volt ez akadály. Könnyebb túrákra, sétára az erdőben te is el tudsz menni, nem kell rögtön 30 km-re menni. Ha akarná, megoldaná a közös programot. Foci engem sem érdekel. Nem is kell, hogy érdekeljen. Nézze a focit a haverokkal. Megértem, hogy rosszul esett, amit mondott, ebból már nem lesz igazi kapcsolat, mint eddig volt, fogta volna be. Adnék egy esélyt, de inkább úgy, hogy most teperjen ő, vagy vége.
2021. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7-es tényleg így kéne, meg alapból ezt meg lehetett volna oldani, hogy én nem akarok 3 napos kajak túrára menni annak nem kellett volna tragédiának lennie, de valamiért azt hiszi mindent együtt kéne csinálnunk, ami hülyeség. A másik, hogy én alkalmazkodtam eddig, ő mesélt sokat magáról én figyeltem, elmentem minden programra kb. amit kitalált, olyan filmet sorozatot nézünk, amit ő választott (de engem is érdekel azért). Voltak romantikus gesztusai, de mindig én alkalmazkodok hozzá, ő nem tette ezt meg eddig... (nem hiszem amúgy, hogy akarna változni értem sajna, de ha teper adok neki talán még egy esélyt).
2021. aug. 5. 11:13
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy tisztel. Egy eszköz vagy neki. A leírás alapján meg egy szar alak. Te nagyon akarsz tartozni valahova, ezért nem akarod látni.
2021. aug. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos emlékeztet az egyik exemre. Ő is azt akarta volna, hogy 100%-ban hasonlítsunk, pedig ez olyan baromság. Én pl. nagyon sokat tornázok, ráadásul kora reggel, ha elmegyek futni, akkor 10 km-t, stb, és hát őszintén szólva, a sportolókon kívül nagyon nagyon kevesen mozognak ennyit, nem lenne reális elvárnom, hogy ugyanilyen legyen a másik. Vagy ha pl. olyan filmeket akar nézni, ami engem nem érdekel, akkor addig lefoglalom magam, nincs ezzel probléma, főleg, hogy elég speciális ízlésem van filmek terén.

Szerintem ha fog is változni, akkor majd csak évek múlva, pár pofont után...

2021. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!