Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt ilyen hozzáállású vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt ilyen hozzáállású vagy talán gondolkodásmódú párod?

Figyelt kérdés

Nekem barátnőm olyan hogy ha minden rendben közöttünk akkor normális hangnemben beszél/szól az emberhez, törődik a renddel és figyel azokra a dolgokra ami tudja hogy zavar.


Viszont ha nincs rendben köztünk vlmi, totál az ellenkezője a fentieknek.


Erre már mondtam neki hogy ezt nem lehet így,mert az életben lesznek nehéz időszakok és akkor se lehet így viselkedni hogyha vlmi nem olyan vagy nem tetszik lesz.rom a másikat és nem foglalkozok semmivel senkivel


2021. aug. 5. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen volt. Amikor minden rendben volt köztünk ő volt a legaranyosabb férfi, amikor valami nem tetszett neki ugy beszélt és úgy viselkedett velem mint a kutyával.
2021. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem barátnőm olyan hogy ha minden rendben közöttünk akkor normális hangnemben beszél/szól az emberhez, törődik a renddel és figyel azokra a dolgokra ami tudja hogy zavar."


Ilyenkor te milyen vagy? Te is figyelsz azokra a dolgokra amik őt zavarják?

Mitől nincs rendben a kapcsolatotok? Milyen vagy vele olyankor?

2021. aug. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nàlam ugyanaz mint 1es hsz-nèl.

Èpp tegnap vesztünk össze ismèt ès sajnos ugy nèz ki szakitunk.

De tènyleg mikor minden rendben akkor az ember azt hiszi hogy àlmai fèrfijàval Van, mikor nem tetszik neki amit vàlaszolok mert èpp ràjött a kötözködhetnék akkor meg olyan szinten megtud sèrteni hogy huhh.

2021. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3as sajnálom, mióta vagytok együtt?


Én csak nem értem hogy miért kell olyankor úgy viselkedni hisz mindig lesz olyan az életben amikor nem kerek..

Olyankor nem érdekli mit hogy hagyott a lakásban stb

2021. aug. 5. 13:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem várhatod el, hogy ugyanúgy viselkedjen veled amikor szendvicsben vagytok, mint egyébként.

Viszont, ha ilyenkor alázóan beszél, akkor nem tisztel. Ez ennyit jelent.

2021. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem tök normális dolog az, hogy máskèpp viselkedik, ha rottyon van lelkileg. Mièrt, te mindig minden èlethelyzetben ugyanolyan vagy?

Persze, hogy akkor nem az lesz a legfontosabb, hogy minden morzsát felseperjen.

2021. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3as vagyok.


1 ève vagyunk együtt.

Èn sem èrtem màr sajnos.

Mert rossz idöszakok, rossz nap/kedv mindenkinèl lehet,de nem lehet mindig igy rendezni hogy kőbunkózik,aztàn mikor lenyugszik minden ok.

Èn szeretek mindent megbeszèlni de normàlis hangnemben.

2021. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mièrt nem válaszolsz a kèrdèsekre? Így nehèz is kezelni a problèmát, ha csak a magadèt hajtod.
2021. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!