Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nem túlzás már amit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem túlzás már amit a férjem csinál?

Figyelt kérdés
Nagyon féltékeny,mindig mindenkire,de azért az túlzás,hogy a futárra is féltékeny,kiselőadást tart nekem,hogy milyen jól elbeszélgetek vele,jelzem max annyi ha hoz csomagot meg kérdi hogy vagyok,míg fizetek aztán elköszön.Az is a baja,hogy a facebookon ismerősök vagyunk.Most az előbb az lett a baja,hogy megosztottam egy férfi ismerősöm bejegyzését.Ki ez már,minek osztogatom a bejegyzését.Már kivagyok tőle,rengetegszer leültem már vele erről beszélni,de hiába,megfogadja,hogy nem lesz féltékeny erre tart 2 napig.Ha kimozdulok a barátnőimmel,akkor is mondja,na hányan mozdultak rád?Kivel csaltál meg?A másik meg,hogy elég sűrün álmodik olyat hogy én elhagyom,vagy megcsalom.Szerintem ez már sok,mit tegyek hogy higgyen bennem?

2021. aug. 14. 14:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen túlzásba esik.
2021. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el pszichológushoz, az önbizalomhiányán neki kell dolgoznia.
2021. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Azt, hogy ez túlzás e neked kell érezni.


Nyilván van akinek ez már sok, másnak bőven belefér. De miért vad idegeneket kérdezel, hogy nekik belefér e vagy sem, a kérdés az, hogy te mit gondolsz

2021. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pszichológus jutott eszembe elsőre. Mondd neki, hogy ez neked sok és nem ciki segítséget kérni.
2021. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Lehet megcsalták ezelőtt és van neki emiatt feldolgozatlan traumája. Szakember
2021. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen,az előző nője,fűvel fával megcsalta.Erre én is gondoltam már.Csak olyan igazságtalan,hogy amiatt a nő miatt most én szívok.Elhagyni meg nem akarom,mert amúgy meg minden jó,ezt leszámítva.
2021. aug. 14. 14:37
 7/18 anonim ***** válasza:
36%

Most kövezzetek meg, de miért az ismerősöd facebookon a futár? Szerintem ferdítesz. Ez nem csak egy "szia, hogy vagy? -jól" csevegés, hanem hosszabb annál, főleg ha a férjednek is feltűnt. Mert ahhoz valamit le kell tenni az asztalra, hogy ismerősök legyetek. Nem jelölget be random embereket :D

Ezen én is kiakadnék. Mert mi a francért vagytok ismerősök?

2021. aug. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez már fél siker, hogy megvan az ok, más hibáját akarja rajtad számon kérni, amivel folyamatosan mérgezi a kapcsolatotokat. Ezt kellene benne tudatosítani.
2021. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
7 Mondjuk ha gyakran rendel ugyanonnan es sokszor jon az a futar, kialakulhat egy beszelgetoviszony.
2021. aug. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk én hozzá se mentem volna. Komolyan, aki képtelen elfogadni, hogy beszélgetek férfiakkal (nem egy nőies szakmám van), az inkább keressen mást.
2021. aug. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!