Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az egyik fél elkezd kikacsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik fél elkezd kikacsintgatni a kapcsolatbol, van értelme olyankor bármilyen "harcnak"is, vagy nagybeszélgetesnek, vagy lebuktatni, nyomozni számonkerni?

Figyelt kérdés

Hallott, vagy tud bárki egy olyan esetről is, ahol megérte "lázadni", vagy menteni a kapcsolatot, vagy tenni ellene, hogy a másik lecseréljen/megcsaljon/elhagyjon?



Csak mert nekem eddig soha nem volt értelme semminek valahogy.

Ha az egyik bármi, de tényleg bármilyen okbol kifolyolag is, de kifelé tekintget a kapcsolatbol, eddig mindig szakítás (vagy szakitas-kibekules-szakitas)lett csak belole.(ahol meg én kezdtem el leválni, ott sem volt semmi értelme a masik kapálózásának)


Mindezek után több kapcsolaton tul azt hittem, végre megtaláltam az egyetlen normális korrekt viszontszereto társam, a jelenlegi barátom, akibe én határozottan szerelmes vagyok, és döbbenetemre úgy tűnik, hogy ismerkedik.

Illetve voltak ebből következmenyek, veszekedések is-nem részletezem. De új lap. És igéretek etc, de még most sem tiszták nekem a valodi szándékai.


Mivel duma az mindig van, ezért beszelni felesleges, igy inkabb a tettekre fókuszálok jelenleg.



De most engem az érdekelne HA Kifelé tekintget barmilyen okbol bármilyen módon is vki a szerelmi kapcsolatbol, van annak Barmilyen értelme is, hogy én nyomozzak, tudjam, lebukjon, megbeszeljuk veszekedjunk szakitsunk stb stb, vagy azon agyalok, hogy marhára semmi értelme Bármit is tenni kérni mondani,(exekkel már totálisan belefáradtam ebbe) és az is lehet, hogy egyszeruen csak végigassztilálom az egészet, hogy kideruljon ismerkedik elhagy, vagy nem. És csak "ülök" és csak végignézem, hova "fejlodik"a párom es azzal a kapcsolatunk.


Csak azt nehéz elengednem, ha esetleg lenne értelme "harcolnom".

Ha olyan létezik, hogy valami majd jobb lesz, ha teszek érte abban az esetben, amikor a másik ellene tesz eppen a kapcsolatunknak.


Van értelme "harcolni"olyanért, aki kitekintget a kapcsolatbol?



#a harc értelme
2021. aug. 16. 00:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs gyerek es/vagy hitel, akkor hagyni kell
2021. aug. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Köszönni és integetni neki messziről, mielőtt mégjobban megaláz. Normális ember előbb beszélget, aztán szakít ha nem megy, ha van gerinced, nincs szükséged kikacsintgatásra, mert le tudod zárni a kapcsolatot méltósággal.
2021. aug. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én ehhez nem asszisztálnék, ha nyilvánvalóan csajozik mehet, amerre lát. Nem fogom megvárni, hogy Kriszti, Anna, vagy Ági lesz a befutó.
2021. aug. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
64%

Én úgy gondolom, hogy megér egy próbát. Nem kell "harcolni", elég csak olynná varázsolni magad amilyennek megismert. A legtöbb kapcsolat szerintem azért fut zátonyra, mert a 2 fél elfejlődik egymás mellett. Ezt a legtöbb ember nem veszi magán észre csak a másikon, aztán megy az ujjal mutogatás,a másik degradalása, vagy csak szimplán belekényelmesednek az emberek. És akkor mindenki hibás csak mi magunk nem. Pedig lehet, hogy annyi a titok, hogy a másik már egy teljesen más embert lát bennünk, már nincsenek bókok, nincs hódítási vágy ami nagyon nagy baj. Ha erre tudatosan odafigyel az ember, van esély a kapcsolat megmentésére. Nem szabad ráfeszülni, mert az nagyon érződik és a fordítottját fogod elérni annak amit valójában szeretnél.


Persze, ha már megcsalásról van szó, nem méltatom többet a figyelmmel. Minden más esetben, ha kihűlőben van a kapcsolat még adnék neki egy utolsó esélyt. Ha huzamosabb ideig nem jön a szikra, akkor lépnék.

2021. aug. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó vagyok;

Még annyit, hogy sajnos a mai fogyasztói társadalom a kapcsolatokra is kihatással van. Az emberek nincsenek azzal tisztában, legalábbis minimum figyelmen kívül hagyják, hogy minden szerelem mulandó. Hiába szakítassz/ válsz el, találsz mást akivel idők kérdése és ugyan ide fogsz jutni.

VAGY: folyamatosan, nap mint nap dolgozol azért, hogy ez ne következzen be. És nem felejted el azt, hogy ő olyannak szeret amilyennek megismert, ergo, hogyha az ő szerelmét, szeretetét szeretnéd megkapni, akkor ne akarj más ember lenni mint amilyen annak idején voltál. Ebbe beleértem azt is, hogy próbálj

2021. aug. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
67%
Próbálj ugyan azzal az érdeklődéssel és csodálattal nézni a másikra mint amikor beütött az újdonság varázsa, hiszen akkor fogod megkapni te is azt viszont. Egy hosszú távú kapcsolat sosem fog ugyanolyan intenzitással lángolni, de mindig fel lehet éleszteni azt a kis tüzet ami ezt életben tartja.
2021. aug. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
#5 lehet rizsázni fogyasztói társadalomról, de úgy gondolom, hogy elsősorban annak ildomos beszélgetést kezdeményezni, aki ki "akar" kacsintgatni. Ő akkor nem épp eldobni készül bármilyen javításra tett próbálkozás nélkül azt, ami van neki? Ne vicceljünk már, hogy azzal van baj, aki egy ilyen "gesztust" egyértelmű üzenetnek vesz, ami arról szól, hogy az illető új lehetőségeket keres és egy percig nem gondolkodott olyan botorságokon, hogy előtte bármin munkálkodjon a jelenlegi kapcsolatban...
2021. aug. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
66%
Értem a te szemszögedet, de én úgy gondolom, hogy aki eljutott odáig, hogy kifelé kacsintgat a kapcsolatból, valamilyen okból kifolyólag nem érzi jól magát. Aki nem érzi jól magát az a legtöbb esetben nem fog késztetést érezni arra, hogy megjavítsa a kapcsolatot, hiszen ez plusz energiabefektetés, ráadásul egy olyan dologba ami ebben a helyzetben nem ad semmi pluszt, sőt van, hogy elvesz. Szerintem ha a másik fél aki tudatában van annak, hogy ő nem akarja elveszíteni a párját, avagy "vissza akarja hódítani", neki kell megtenni az első lépéseket, hiszen neki fontos elsősorban a kapcsolat megtartása. Ha kis lépésekben is, de elkezdi újraéleszteni, a másik utána sodródni fog vele. Sokan azt hiszik, hogy a kapcsolat megjavítása valami hatalmas görcsölés, szerintem elég ha az ember magába fektet, odafigyel a másikra és megpróbálja megérteni, hogy ő mire is vágyik. A legtöbb ember ugyan arra vágyik, tiszteletre, megbecsülésre, szeretetre, elismerésre. Én még olyan érett kapcsolatot nem láttam, aki ha ezeket megkapja,se szó se beszéd lelép minden indok nélkül. Ha meg képbe van valaki más, az kimeríti a megcsalás fogalmát, ha nem is fizikai, de érzelmi megcsalás. A megcsalás számomra sem fér bele.
2021. aug. 16. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%
Megcsalás esetén én soha nem harcoltam. Mindig kiderült vagy így, vagy úgy. Ha neki mások is kellettek, akkor kinyitottam az ajtót, amin távozhatott.
2021. aug. 16. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
49%
Attol fugg! Fel kell tárni az okokat! A Nő soha nem megy félre ok nélkül. Ez a férfiak szokasa, hogy hiaba kap "enni" otthon, akkor is elmegy máshova.
2021. aug. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!