Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti hogy semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti hogy semmi értelme így azt a sok pénzt kiadnia?

Figyelt kérdés

Belekezdett egy kezelés sorozatba ami a fogyást méregtelenítést segíti.

Viszont ugyanúgy csinál mindent mint eddig. A kis távot is kocsival teszi meg, este későn jégkrémezés stb..így hiába mondtam nem éri meg kidobni a 120ezret.


2021. aug. 18. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
nem tudom, nmiert nem erti meg, talan buta. mindenesetre ha a sajat penzet kolti, koltse csak, majd egy ido mulva a sajat karan tanul, hogy ez igy nem mukodokepes.
2021. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Hát így tényleg nem éri meg. Ahhoz változtatnia kéne. Viszont azon kívül hogy mondod neki, nem tudsz mit tenni. 🤷🏼‍♀️
2021. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Az egy dolog, hogy ő nem értelmes. De annyira te se lehetsz, ha ilyen emberrel élsz.
2021. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Még hányszor tervezed kiírni ugyanazt a kérdést? Ha annyira zavar a barátnőd életvitele, akkor szakíts. Semmi értelme itt gyakorin vekengeni ugyanazon a problémán hónapokon (éveken?) keresztül.
2021. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Csak. Te viszont a 120-ik kérdésed után miért nem érted, hogy szakítanod kell? Én már qurvára unlak, és nem én vagyok az egyetlen.
2021. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
És te miért nem érted meg, hogy kvára senkit sem érdekel a gyakorin való nyígásod a kövér barátnődről?
2021. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Hagyd ott, majd akkor észbe kap.
2021. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Bazzeg ez nagyon unalmas. Mindig megnyitom a kérdést, hátha valami izgis lesz és állandóan a te nyomorod jön velem szembe századjára is...
2021. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Kèrdèsbe írhatnàl epizódot😁


Èlet a RoyalMcFarmonS01E3:

Miss Röfi vègül belement a kezelèsbe, Tibi ezt tovàbbra is elkèpedve nèzi, ès tűri


Szponzorok:

Milka,Boci,Tibi csoki,Tibi, a Spàr jègkrèmes mèlyhűtője


😆😆😆

2021. aug. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Noren1989 ***** válasza:
76%
Két napja megbeszéltük, Jocikàm.
2021. aug. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!