Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kiderülne a párotokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne a párotokról hogy daganatos beteg, vele maradnátok?

Figyelt kérdés

Meddig bírnátok igy élni?

Mert a legtöbben nyilván nem azonnal hagynátok el.



#pár #daganat #beteg pár
2021. aug. 20. 12:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Én anno vele maradtam és fel se merült bennem soha hogy otthagyjam...Szerettem, jóban rosszban, még akkor is ha ezt úgy nyilvánosan nem mondtuk ki
2021. aug. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

Nálunk nem. Már írtam itt. Decemberben derült ki ,hogy rákos vagyok. Akkor kivették a daganatot. Mivel izomfalba is be volt fúródva, vagy hogy mondják, radikális megoldást javasoltak. Kemoterápiás kezelés , majd kivették júniusban a húgyhólyagom. Sztómám lett. Egészen július elejéig , azt hittem minden happy. Június 28-án jöttem haza. Kb július elején kijelentette a feleségem, hogy nem szeret s sosem szeretett. Kár volt hozzám jönnie. /28 éve vagyunk házasok/. Azóta sokszor elmondja. A kemoterápiás kezelésem alatt ilyeneket nem mondott. Arra is szokott célozni, hogy ott maradhattam volna a mütőasztalon.

Nem értem. Így már nekem sincs túl nagy életkedvem.

99%-ban ellátom magam. Főleg a mondatai után. Főzök , mosok. Ezek nem nagy számok. Sajnos még nem vagyok teljesen mobil. Sebek fájnak. Kívül, belül. Megyek 30 métert s le kell dölnöm. Stb... . De nem szorulok pátyolgatásra. Tehát nem olyan drasztikus a helyzetem.

Ilyen is van. Sokat gondolok az öngyilkosságra. Így olyan zsákutca az életem.

Köszönöm szépen, hogy leírhattam.

2021. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

#2 válaszoló

Nagyon sajnálom a helyzeted! Rendesen összeszorult a szívem, ahogy olvastam. Nagyon sok kitartást neked és gyógyulj meg minél hamarabb!


A kérdésre válaszolva, nem hagynám el. Nekem a jóban-rosszban tényleg komoly fogadalom.

2021. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen vele maradnék mivel azért a párom, mert szeretjük egymást
2021. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Istenem #2, annyira sajnálom :( Sok erőt kívánok neked.

Kérdésre válaszolva, természetesen vele maradnék és megtennék minden tőlem telhetőt, hgoy segítsek neki a felépülésben. Jóban rosszban, egészsében betegségben. amikor én ezeket a szavakat kimondtam, azt komolyan is gondoltam.

2021. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Egyszer olvastam, hogy a rákdiagnózis után a nővérek a nőket fel szokták készíteni a válásra is, és gondoltam, kamu.


A nőknek 6x nagyobb az esélyük, hogy elhagyják őket. ☹️


[link]

2021. aug. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Eszembe sem jutna. Rosszban is egymás támaszai vagyunk.

Édesapám is a végsőkig ápolta anyut.

2021. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

6. Uh az durva.

😭

2021. aug. 20. 14:02
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
7es vagyok mármint úgy ertem hogy nem hagynám el, eszembe se jutna. Csak úgy emlékeztem úgy van a kérdés, hogy elhagynám e.
2021. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

2: ezt olvasni is szörnyű volt. A feleséged egy szörnyeteg!!! Úristen!!!! Hu,de felháborodtam!! A többit nem írom,mert tiltananak...

De kérdező, téged se értelek: mert a legtöbben nyilván nem azonnal hagyjátok el. Te ezen gondolkodsz,vagy te vagy sajnos beteg ?

2021. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!