Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok már így bízni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok már így bízni benne,mit tegyek? 25/N

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt.A kezdetektől fogva együtt lakunk.Majdnem 2 éve már hogy eljegyzett.Tavaly történt egy baki.Véletlenül jöttem rá hogy a barátomnak van e-mail címe.Nem akartam hinni a szememnek.A bejövő olvasatlan levelek között találtam szexpartnerkereső oldalakat.Mikor kérdőre vontam hogy mi ez állította hogy nem tudja nem ő csinálta.Megpróbáltam belépni az egyik oldalra azza a jelszóval amit a facebookjához is használ.Beengedett.A nevén kívűl szerepeltek ott olyan adatok is(magasság,kg) amit ugye egy random emberke aki esetleg így akarná megviccelni nem tudhat.Ha ez nem lenne elég egy fotó is volt róla egy sötét homályos arckép ahol az arca nagy részét eltakarja.Mondtam neki hogy hallod ne nézz hülyének akkor mégis ki csinálta ezt a képet? A kép is pont olyan minőségű volt amilyet a tabletjével lehet csinálni.Azóta sem vallja be hiába nyüstölöm vele.Mivel hamarabb elindulni,később hazaérni munkaközben lógni nem tud ezért abban biztos vagyok hogy nem csalt meg.Ezért mondtam neki hogy figyelj nem foglak kidobni de magyarázatot kérek hogy ez miért kellett,mi a baj,mivel nem vagy elégedett.Azóta is tagadja.Mióta ez történt nem tudok bízni benne.Abban biztos vagyok hogy szeret mert olyan cink,gázos,undorító szitukban látott már hogy na nem részletezem.Történt velem egy baleset gyakorlatilag hónapokig eltartott amíg nem tudtam dolgozni,mindenben segített,gondoskodott rólam.Arról beszél hogy házat vegyünk meg hogy ő már szeretne apuka lenni.Ezért fáj ennyire hogy ha tényleg szeret és velem tervezi az életét továbbra is akkor miért kellett ez és miért nem hajlandó bevallani? Ha elém állt volna hogy figyelj igen én voltam azért csináltam mert…de már szégyellem és nagyon megbántam soha többet nem lesz ilyen már rég le lenne zárva el lenne felejtve.De így hogy nem tudom az okot egyszerűen nem tudok megnyugodni,elfelejteni ezt és ugyan úgy bízni benne mint előtte.

2021. aug. 25. 14:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
Nem fogod kidobni? Miért is nem? Mert a gatyájában tartotta a fütyijét, de azóta is folyamatosan hazudik neked? Szép. Sok boldogságot ehhez a házassághoz, élmény lesz!
2021. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt elfelejtettem leírni hogy értelmes kommenteket várok.Ha segíteni nem tudsz inkább ne írj semmit!
2021. aug. 25. 14:27
 3/27 anonim ***** válasza:
78%

Személyes paraméterek, Facebook jelszava stimmelt , fotót töltött fel magàról...

És nem tudja hogy mi van, ha rànyitottal volna aktus közben akkor is ez lett volna?


Nem tudja...


Arra jàtszanèk, hogy valahogy a nyulat kiugrasszam a bokorból.


Csak annyi a para, hogy gondolom az eset után már törölte a bizonyítèkok nagy részét, és most vagy tenyleg felhagyott , vagy óvatosabb lett


Aki 1x hazudik érthető , hogy törik a bizalom

2021. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Nehogy hozzámenj, pláne ne szülj neki gyereket. Az enyém lebukott, hogy faszfotókat csinál, társkeresőzik, de hát ő csak barátkozott, megígérte, hogy nem csinál többet semmi ilyet, de aztán mégis jött a következő mindig és mindig. Ennek a kapcsolatnak már annyi, nem bízol benne, és jól teszed. Fiatal vagy, kezdj új életet, ne tedd tönkre magad egy bizalom nélküli kapcsolattal, egy ilyen emberrel, mert nem szeret téged, ez 100%.
2021. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Ellenőriztem egyébként az oldalt nem voltak rajta kedvelések,üzenetváltások sem.Bejövők voltak rajta hogy nők ráirtak hogy szia szimpi vagy ismerkedünk-e stb de nem válaszolt egyikre se.Átnéztem az egész telefont nem volt idegen számról se kimenő se bejövő hívás nem voltak sms-ek,képek.Megnéztem az előzményeket,törölt elemeket kéretlen mappákat,spameket mindent nem találtam semmit.Volt egyébként egy elszólása mikor már nagyon sarokba szorítottam hogy ‘’Ha csinálnék is ilyet max kiváncsiságból hogy működik egy ilyen oldal,de nem én csináltam,,.Na most kérem ez mégis milyen válasz?
2021. aug. 25. 14:45
 6/27 anonim ***** válasza:
28%

Jaj exem is nézelodott már szexkpartner oldalakon meg rosszlanyok.hu-n


Nem kell ezeket tulspilázni.


Azota házas mással es becsuletes jo ferj es családapa.

Mi sem ilyen baromságokon mentunk szét.

2021. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Én azt is elfogadnám hogy tényleg csak kiváncsi volt jólesett neki hogy más nőknek is tetszene mert egyébként eléggé önbizalomhiányos.De akkor miért nem tudja ezt megmondani?Akkor azt mondanám hogy jó felejtsük el de még egy ilyet meg ne lássak.Mondjuk azt így is megmondtam neki hogy oké tudom hogy te voltál hiába tagadod de még egy ilyen előfordul akár mostanában akár évekkel később engem az se érdekel ha közös lakáshitel van meg 3 gyerek akkor is repülsz.Erre mi volt a válasz? Rendben nem lesz több ilyen de ez se én voltam…
2021. aug. 25. 14:56
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom már mit gondoljak az egészről lehet hogy annyira megbánta,szégyelli hogy saját magának is tagadja inkább de ilyen egyszerűen nincs,felnőtt ember ha hülyeséget csinál akkor vállalja.
2021. aug. 25. 15:02
 9/27 anonim ***** válasza:
71%
Hazudott neked és még mindig hazudik! Ezek itt a tények, a többi csak rizsa. Nem hasznos a válaszom? Akkor menj hozzá! A te életed!
2021. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hazudik.Nem mondtál újat.A kérdés továbbra is arra irányul hogy vajon miért tehette ezt és miért nem képes bevallani.Ha erre nincs ötleted akkor feleslegesen pötyögsz.
2021. aug. 25. 15:07
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!