Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak kihasználna és uralkodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kihasználna és uralkodni akar felettem?

Figyelt kérdés

Ha összeveszünk, akkor előfordul, hogy hirtelen a semmiből lemondja a másnapi találkozókat.


Megtesz értem valamit, és akkor mondja, hogy csak azért csinálta, nehogy leálljak neki vergődni.


Legtöbbször nekem kell hozzá igazodni, találkozó időpontját is ő találja ki.


Mindig csak saját magáról beszél.


Egyszer azt szerette volna, ha megmutatom neki kikkel beszélgetek a Facebookon.


Próbál kihallgatni másokkal mikről beszélgetek telefonon.


Szerinte a családom csak ellene akarja fordítani engem.


Az se baj, ha tőle nem keresek több pénzt, ő úgy is mindent megfog teremteni kettőnknek, amikre szükségünk van.


Szex terén ő engem sokszor nem elégít ki viszont.


2021. aug. 26. 16:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé felejtős!
2021. aug. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a józan eszed megiratta veled, hogy baj van, most már csak meg kell, hogy értsd mit irtál le tiszta fejjel, érzelem mentesen.


Ez egy segélykérés úgy látom. Ideje cselekedni, és most vedd elő a józan eszedet.

Ez a helyzet itt és most arra figyelmeztet, hogy BAJBAN VAGY!!! NAGY BAJBAN !!!


1. KÉRJ SEGITSÉGET VALAKITŐL AKI ERŐSEBB NÁLAD ÉS ÁTLÁTJA A HELYZETET

2. SEGIT MINDENBEN VELED VAN TÁMOGAT ÉS ERŐT AD, HOGY NE TÁNCOLJ VISSZA BÁRMILYEN ESETBEN SEM.

3. KISÉRLETET FOG TENNI, HOGY BÁRMI ÁRON, DE VELE MARADJ, SZABADULNI NEM LESZ EGYSZERŰ EGY ILYEN EMBER MELLŐL

4. ÉRZELMILEG MINDET BEFOG VETNI

2021. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A lényeget összefoglalva: van egy önző, egoista párod, aki kontrollmániás, nagyon jó eséllyel megcsal, és pont azért próbál téged ellenőrizni minden téren, mert magából indul ki (miszerint a félrelépés csak alkalom kérdése), nem érdeklik az érzéseid, és - elnézést a nyers megfogalmazásért, de - kölcsönösen örömszerző szex helyett a testeddel maszturbál, és te a sokadik kérdésben keresed arra a választ, hogy ez mennyire van rendben.


Őszintén mondom, hogy szívszorítóan fájdalmas már olvasni is, hogy hagyod magaddal ezt tenni.

2021. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy ?
2021. aug. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért nem léptél még le?
2021. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!