Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha úgy van velem hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy van velem hogy nem tudja a jövőben mi lesz velünk, (mintha csak az élet sodrása lenne más nem),van értelme?

Figyelt kérdés

Elvileg komoly kapcsolatban vagyok.

De ilyen feltetelekkel hogy de senki nem lát a jövőbe.

Azaz ezzel a reálgondolkodassal engem teljesen elbizonytalanit nem e csak az időmet rabolom vele, ill rá vagyok kényszerülve így arra is hogy éljek a mában a többit meg sz.rjam le.


Es nagyon nem tini kapcsolat



2021. aug. 27. 09:45
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Más lenne így a párjával?

Vagy ez a normális hogy mindenki így van kapcsolatban hogy éljünk a mának aztan majd lesz valahogy?

2021. aug. 27. 09:46
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem tul biztato. Szerintem hagyd ott.
2021. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
21%

szerintem túlkomplikálod, túlagyalod.


Akárhogy nézzük, végül is igaza van. senki nem lát a jövőbe. Tervei mindenkinek lehetnek....összeköltözés , házikó, szép kert ahol reggel iszogatjátok a Douwe Egberts Omnia kávétokat közben nézitek a kinyíló rózsákat...


De ez mind mind valóban nem biztos. Szerintem most még feleslegesen aggódsz.

2021. aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%

Nem, nem lennék így vele.

Az ilyen ember nem tud felelősséget vállalni a döntéseiért.

Így nemhogy közös gyereket, de közös lakást se vállalnék az illetővel.

Nyilván néhány év kell, mire a felelős döntést meg meri hozni az ember, de aki a végtelenségig halogatná, arra nem érdemes várni. Sokszor pont az van mögötte, hogy teli van kételyekkel, csak ezek nem akkorák, hogy itt és most szakítson. Viszont el sem meri magát kötelezni. És ha döntés elé állítod, sokszor el is dől, hogy nem akar veled maradni hosszú távon.

2021. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Hát tervei is ugy vannak hogy majd egyszer valakivel es nem tudja ki lesz az a valaki mert ugye nem tudja mit hoz a jövő.


Aztan amikor "beszólok" neki mikor a pl a leendo gyerekeirol beszel, hogy ezek engem nem erdekelnek, hogy mit tervez az Ő gyerekével,(azaz nincs ilyen hogy HA nekÜNK lenne) az meg rosszul esik neki.

2021. aug. 27. 10:09
 6/20 A kérdező kommentje:
De mindemellett engem meg "hülyít". Olyanokat mond hogy de attól még velem tervez. De nem tudja mi lesz a tervekbol.
2021. aug. 27. 10:11
 7/20 anonim ***** válasza:

Hány éve vagytok kapcsolatban? Együtt éltek-e, és mennyi ideje?

Minek alapján írod, hogy komoly a kapcsolat (elvileg)?


Arra tippelek, te vagy a nő. Ha így van, akkor vigyázz nagyon! Számtalan esetben előfordul, hogy telnek az évek, és mire a férfi nagy nehezen eldönti, hogy mégsem az a nő az igazi, a nő már a gyerekvállalási ideje vége felé jár, és kapkodhat, hogy társra találjon, hogy legalább egy gyereket szülhessen, ha többre már nem is lesz ideje.

Időben kell lépni. A halogatás, az el nem köteleződés egy idő után a "nem"-mel kell, hogy egyenértékű legyen.

2021. aug. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Hát nem túl nagy öröm lehet egy ilyen kapcsolatban lenni..

Lelkesedés nélkül már most,mi lesz később?

2021. aug. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Lassan 1 éves kapcsolat (elvileg a nagy szerelem ideje), nem élünk még együtt csak hébe hóba, ugy értem komoly kapcsolat, hogy mindemellett monogam korrekt felvállalt, csaladok is bevonva szo szo.

Nyugodt letelepedős típus is, nem hajtja a tatár kaocsolatokbol kapcsolatokba repkedni. Elvan.


8. Nem ködben, meg illuziokban él. Borzalom tudatos racionális.

2021. aug. 27. 10:37
 10/20 anonim ***** válasza:

1 év után, ha még együtt sem éltetek, korai elköteleződést elvárni. Azt hittem mondjuk 5 éve együtt vagytok és 3 éve együtt éltek.

Egyelőre élvezd az együtt töltött időt, várd, hogy hogyan alakul tovább. Szerintem ideje lenne össze is költözni, ha egyéb akadálya nincs. És ha már egy éve együtt éltek, akkor lassan körvonalazódnia kell, hogy a terveit veled akarja-e megvalósítani vagy egyre bizonytalanabb veled.

2021. aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!