Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem tudsz szabadulni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudsz szabadulni egy nárcisztikus párkapcsolatból, akkor az helyes eljárás, hogy ellene fordulsz és olyat követsz el ellene, hogy ő dobjon ki téged?

Figyelt kérdés
Érdekelne a véleményetek, én így szakítottam a párommal, mert már azt akart, hogy minden közös, vegyem el feleségül, szülni akar nekem pár év múlva, összeköltözni stb.

2021. aug. 27. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól nárcisztikus, amiket leírtál. Ugye tudod?
2021. aug. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, tisztában vagyok vele. Nagyon hosszú lenne taglalni. De egyértelműen az.
2021. aug. 27. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszabadultál tőle, akkor csak jó.
2021. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem tudsz szabadulni.
2021. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Már ne kattogj ezen, örülj, hogy megszabadultál tőle.


A nárcisztikus kapcsolatok végén sajnos a cél szentesíti az eszközt. Én például Messengeren szakítottam vele, amit elég csúnya dolognak tartok, és nem is vagyok rá büszke, de csak így tudtam szabadulni. Élőben mindig vissza tudott sajnos édesgetni, és még Messengeren is megígért hirtelen fűt-fát, amiről mindig is álmodtam. Például esküvőt is...

2021. aug. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!