Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna a párodban ez a hozzáállás?

Figyelt kérdés

Házimunkáról van szó. Én is megcsinálom hisz én is használom a házat. De ha sok dolgunk van és igazán egyikünk se ér rá, akkor azért egy- másfél hét után " bennem van" hogy mostmár fel kell mosni mert x ideje nem volt és amint van egy kis időm az az első...


Viszont ami zavar hogy barátnőmben nincs neg az érzés mert nem igazán érdekli, mert egy egy ilyen időszak után amint van ideje se az van hogy mondjuk felmos vagy nekilát megcsinálni ami rég volt. Őt nem érdekli ha 2 3 hétig sincs pl felmosva. De még csak rá se kérdez hogy tudom rég volt mondjuk felmosva hogy esetleg én megcsináltam e..

34f


2021. aug. 28. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Megint te? Akadj már le a csajról. Szakíts vele, ne itt szidd. Pajzsmirigyére szed már valamit?
2021. aug. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem, engem az zavarna, hogy el kell tartani, nincs normális munkája, csak a szüleihez van bejelentve, hogy legyen valami papíron. Zavarna, hogy az anyja meg a tesója mindenben a tökéletes, akkor is, ha évek óta fúrják a kapcsolatot. Zavarna, hogy hét éve hazudik a pasim a szemembe, hogy akar közös gyereket, és el fog venni. Zavarna, hogy úgy állítaná be a legkisebb dolgot is, mintha a világot váltotta volna meg, miközben bármit teszek, az a szemében csak xar lehet.

Azt az egyet magyarázd már el, miután ezredszer is kérdés, hogy ti amúgy mi a búsért vagytok együtt?

Értem, hogy rajta kívül senki se nézett rád se, és félsz, hogy nem is fog. De ez a rákos kínlódás mennyivel jobb, mint előtte egyedül?

2021. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!