Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasid Facebook profilképére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasid Facebook profilképére szívecske valakitől, akiről még nem is hallottál. Ez oké?

Figyelt kérdés
A sztori annyi, hogy a barátom kirakott egy új profilképet, amivel nincs probléma. Viszont egy csaj beszívezte, akiről még sosem hallottam másfél év alatt. Rákérdeztem ki ez, azt mondta az egyik hugának az ismerőse... Na egyik hugának sem az ismerőse. És eddig egy képére sem reagált csak az újra egy szívvel. Szerintem ez egy új ismeretség, de lehet csak túlkombinálom.

2021. aug. 30. 21:14
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
71%

A szívecskén kiakadni ritka nagy ostobaság, de tényleg fájóan ostoba. Itt a kamus rész kavarhatja meg a dolgokat, ha biztosan tudod hogy nem mondott igazat a lányról, az mindenképp furcsa lenne.


Egyébként nagyon hülyék lennének ha így buknának le, tehát kevés esélyt látok arra, hogy valami lenne vele a háttérben. Azt tartom inkább valószínűnek, hogy olyan szinten féltékeny szoktál lenni, hogy nem meri megmondani valójában honnan ismeri, mert rögtön kombinálnál, ahogy egy szívezés után is végignézted az összes testvérének az ismerőseit.

2021. aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%

Túlkombinálod. Vannak, akiknek a szívecske a "nagyon tetszik" jele. Én is a minap kiraktam új profilképet, most direkt megnéztem: egy volt egyetemi évfolyamtársam szívecskézte, akivel kb. 20 éve nem találkoztam, meg egy csomó nőismerősöm, de nem feltételezem, hogy leszbikusok lennének és így akarnának közeledni hozzám... ;)

N

2021. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
52%

Egyes totál egyetértek.

Van baj a kérdezo agyába.

Nem is csodálkoznék ha új csaj lenne a dologban.

2021. aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
74%

Nekem most lett vége a kapcsolatomnak a szívecske miatt. Ahány kép annyi szívecske. Nem foglalkoztam vele, szóltak hogy itt és ott látták egy pasival.

Ennyit a szívecskéről!

2021. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
23%

Örülj neki hogy kapott szivecskét, más szerint is jó a pasid.

De felesleges túlagyalnod.. ez csak egy reakció, nem használt koton... ez még nem gáz.

2021. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
32%
Ez csak egy reakció. Én is beszivecskézem ismerőseim képét ha jó. Egyébként most megnéztem és senki nem szivecskézte be a férjem profilképét. Tény, hogy amikor az kikerült még nem voltak ezek a reakciógombok.
2021. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Egyébként én nem vagyok féltékeny. Nem a szivecskevel van a gond, mert ha ismerné vagy hallottam volna már róla az megint más. De mivel hazudott róla, hogy ki az így nyilvan elindul valami a fejemben.

Volt, hogy kiraktam képet és szivezte egy volt fiú osztálytársam, óriási balhé volt belőle. Szóval megkértem a srácot, h ne szivezzen.

2021. aug. 30. 21:55
 8/37 anonim ***** válasza:
81%
Nekem régen sok barátom és unokatestvérem is szívezték a képeimet és nem azért, mert melegek, hanem valakik vannak olyan baráti és kedvelő viszonyban, hogy nem csak egy lájkot dobnak a képre, aztán jóidő, hanem szívezik is a képet.
2021. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

6#

Ha a férjed kirakna egy új prof képet és egy számodra teljesen ismeretlen nő szivezné az nem zavarna? Pluszba, ha rákerdeznél, hogy ki az kamuzna.

Ezt rossz indulat nélkül kérdezem

2021. aug. 30. 21:58
 10/37 anonim ***** válasza:
72%

Ezzel most nem bogarat ültetek a füledbe Kérdező, de nekem bizony az exem így bukott le.


Megnéztem ki lájkolta a képét, és egy számomra ismeretlen csaj és egy felnőtt nő. Mint kiderült az ismeretlen csajjal csalt, a felnőtt nő meg a csaj anyukája volt.


Ritka, de van ilyen. :)

Én ott megszívtam, bár ott sok más jel is volt a megcsalásra.

2021. aug. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!