Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mennyi ideig fog tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyi ideig fog tartani ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves kapcsolatom, ami az utóbbi időkben eléggé megromlott, mindketten stresszes élethelyzetben voltunk, 2 hónapig nem is beszéltünk, én szakításon gondolkoztam, meg is mondtam neki, nagyon kikészült. Azóta olyan lett, mint egy kezes bárány. Mindenki azt mondogatja hogy kutyából nem lesz szalonna és ne dőljek be neki. Mennyi esély van rá hogy a továbbiakban is normálisan bánjon velem? Régen voltak problémáink


22L


2021. aug. 31. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
A ferfiak (is) kepesek szerepet jatszani a celjaik eleresehez, plane ha norol van szo. De ez energiaigenyes feladat, tehat egy ido utan elkerulhetetlen, hogy ujra az igazi enjet mutassa. Ha mar lattad ezt, akkor tudod mire szamithatsz, o alapjaraton olyan, ugy erzi jol magat. Abba nem gondol bele, hogy ettol o nem lesz boldog, de ilyen idosen meg a baratno meglete az o ferfiassaganak a bizonyiteka es ilyet nem ad ki a kezebol onkent. Egy illuziora probaltok meg kapcsolatot epiteni.
2021. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ mennyire gondolta komolyan a változást.


Majd idővel úgyis látni fogod az eredményt.

2021. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
94%

Az en tapasztalatom az, hogy az alapveto jellemet nem lehet megvaltoztatni. Ha o ennyire rosszul kezeli a stresszes helyzeteket, akkor ez kesobb is elo fog jonni. Az en parom is kikeszul a legkisebb stressztol, hiaba konyorogtem neki, ideig-oraig jo volt, aztan mar rajtam verte le, hogy mar ki sem borulhat. O ilyen, ez van, en meg masmilyen vagyok, valahol feluton a kettot ossze kell "talalkoztatni".

A szemet jellemre szinten igaz ez. Elobb utobb baj lesz, mivel ugy fogja erezni magat, hogy te elnyomod, stb., aztan majd egyszer kirobban belole. Ha nagyon elbant veled legutobb, en az elso jelnel dobnam, amint megint elojon belole a szemetseg.

2021. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!