Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődnétek azon ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnétek azon ha a barátotok ilyen nőellenes képet küldene nektek át?

Figyelt kérdés
Az a lényege annak, amit átküldött, hogy a nőkkel csak a baj van, és hogy a nőknek a pénz a lényeg, hogy a nőkre pénzt és időt kell szánni. Én emiatt megsértődtem rá, ő pedig azt mondta hogy velem viccelődni sem lehet. Mondtam neki, hogy nem kell rám időt és pénzt szánnia sem, hanem mehet.
2021. aug. 31. 20:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%

Én nem sértődnék meg, mert tudom, hogy csak viccel. Mindketten tudjuk, hogy nem vagyok pénzéhes.

Te ezek szerint elhiszed, hogy ő ezt (kicsit) célzásként küldte. Mi az oka?

2021. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
"Persze, Drágám, tudom hogy csak vicc. Látod, neked is van barátnőd!"
2021. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
6%

Meg f.szt.. azt kihagyta 😅

Így can amúgy.. időt/pénzt/bankkártyát/pulcsikat/kaját..a lelkét..

2021. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mert korábban előfordult, hogy megemlítette milyen sokat kellett költenie rám egy étteremben, ahová ő hívott meg egyébként.
2021. aug. 31. 20:32
 5/18 anonim ***** válasza:
23%
Van*
2021. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%
Az online kommunikáció egyik legnagyobb hátránya, hogy könnyen félreérthetitek egymást, amit az egyik viccnek szán, azt a másik sértésnek veszi, mert a hangsúly, a kontextus stb. nem megy át az online térben. Pedig lehet ha ugyanez élőszóban hangzana el, akkor nem lenne ilyen félreértés, csak röhögnétek egyet, vagy max húznád a szádat, hogy de szar poén aztán vállat vonnátok.
2021. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Hát így járt.. a nők is esznek..
2021. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%

Van annyi humorom (és nem lennék együtt olyannal aki komolyan gondolja hogy én csak a pénzre megyek) hogy ne akadjak ki ilyeneken.


Sub Bass Monster Nincs nő nincs sírás című számát is szoktam bömböltetni és kívülről tudom a szöveget😂.


Nem akadok ki ilyen hülyeségeken.

2021. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Itt az a kérdés hogy ezt célzásnak vagy viccnek szánta.

Én is szoktam a pasimnak küldeni képeket amik lehetnének sértőek is, de szerencsére poénnak fogja fel , és rögtön rákontrázik.

2021. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%
Ezt neked kell tudni, hogy ő viccnek szánta e tényleg vagy komolyan. Magam és a férjemet ismerve, tudom hogy nála egy ilyen csak vicc lenne és nem sértődnék meg. Mi szoktunk a férjemmel ilyen képeket küldözgetni egymásnak.
2021. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!