Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődnétek azon ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnétek azon ha a barátotok ilyen nőellenes képet küldene nektek át?

Figyelt kérdés
Az a lényege annak, amit átküldött, hogy a nőkkel csak a baj van, és hogy a nőknek a pénz a lényeg, hogy a nőkre pénzt és időt kell szánni. Én emiatt megsértődtem rá, ő pedig azt mondta hogy velem viccelődni sem lehet. Mondtam neki, hogy nem kell rám időt és pénzt szánnia sem, hanem mehet.
2021. aug. 31. 20:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Hát akkor minek hív étterembe, ha felemlegeti. Akkor fizesse mindenki a maga részét. Igen, megkérdezném, hogy ezt célzásnak szánta? Ha igen, akkor nyugodjon meg, egy fillért sem kell rám költeni és az ajándékozást is szüntessük be. Minden megy felesbe ezentúl, ha a pénzen aggódik.
2021. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az is elég gáz, ha ezt viccesnek találja. Kehet viccelődni, van humorom, de az ilyen inkább csak elszomorít. Én is hasonlóan reagáltam volna, mint a Kérdező.
2021. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

szerintem csak akkor tekinthető viccnek, ha több témában, gyakran küld neked ilyen vicces dolgokat. Ha nem, akkor baja van veled/magával, a helyzettel, nem véletlen ezt küldi át


Gyakran heccel mindenféle témában?


Én átküldenék neki valami olyat, hogy a nőket orgazmussal lehet megtartani. Biztos rossz az ágyban, a legtöbb pasi rossz, vagy teljesítmény kényszeresek, biztos betalálna nála akkor is, ha nincs alapja.. Csak, hogy érezze a törődést..Egyébként ez passzívagresszív viselkedés, nagyon kerülni kell ilyen megoldási stratégiával rendelkező embereket.


Vagy manipulatív, akkor azt fogja mondani, hogy nem érti, miért sértődtél meg rajta, hisz csak vicc. De ha átküldesz neki egy szexes dolgot, rosszul fog neki esni és ki is fogja mutatni, akkor mutathatod, hogy látod, nem vicces.. Aztán megkapod, hogy: "de én valóban viccből küldtem, te meg nem"..


Nálunk volt ilyen, csak nem vicces képpel, hanem vicces beszólással. Egyik exem csak azokkal tudott viccelni, amik zavarták.. ez általában pénz téma volt, meg a súlyom. Nagyon sovány voltam, de neki nem voltam elég sovány, folyton rámszólt mennyit eszem. 45-48 kiló közt mozogtam, mondta mindig, hogy vigyázzak mert elérem a vágósúlyt--csak vicc volt. Tudom, hogy komolyan gondolta, csak akkor még nem ismerte be, mert amúgy zavarta, hogy annyit eszek, mint ő, aki kövérebb volt nálam 25 kilóval és mikor pár évre rá elértem az 50 kgt meg is jegyezte, hogy fogynom kellene..(akkor már nem voltunk egy pár)


Szóval vigyázz, valami zavarja. A legdrágább kaját választottad az étlapról?

2021. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Amúgy nem a legdrágább kaját választottam. Én szeretem a humort, de ezt nem találtam viccesnek, főleg hogy mindig megemlíti milyen sokba kerülök neki. Annyit költ rám, hogy ide eljön hozzám, és különböző alkalmakra vesz ilyen-olyan dolgokat, amik azért nem egy vagyonba kerülnek.
2021. aug. 31. 21:56
 15/18 anonim ***** válasza:
92%

Alapból nem jövök össze ilyen Nők lapja pasik-csajok szinten lévő emberekkel.


Van önkritikám, de nincs olyan tulajdonságom, ami azért van, mert puncim van. Ha küld viccet lusta emberekről, azon nevetek, mert kegyetlen lusta vagyok. De nem a nemem vagy a horoszkópom miatt, hanem mert én én vagyok.

2021. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
87%
Én komolyan mondom megfontolnám a szakítást is egy ilyen emberrel.Nem a pénz miatt, hanem ez számomra taszító és szanalmas, mikor meghív valaki, utána meg egész életemben azt hallgatom.Maga a hozzáállása kínos és lelombozó.
2021. aug. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Aki az ilyenek viccesnek tartja, annak a humora sem passzolna az enyémhez, és egyébként is úgy tartom, hogy "minden vicceltem van egy pici igazság"... szóval aki nőgyűlölő meg ilyen "minden nő k...a" típusú kis agresszívkismalac, azzal nem szeretnék tovább kapcsolatban lenni.
2021. szept. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Cpt_Obviously ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, de ha nő lennék tuti visszaküldenék egy képet, hogy mit tudom én a férfiakkal csak a gond van mindig csak dugni akarnak, azt kics a cerka és úgysem tudják használni. Hidd el rosszul esne neki, nekem is ha ilyet kapnék, tehát bármilyen humorod lehet ez simán lehet bántó.
2021. szept. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!