Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi motíváljon?

Figyelt kérdés

Titeket motiválna egy ilyen ember?

Egyedül laktok, egyedül tartjátok fenn magatokat, fel jár hozzátok egy pasi, aki 2-3honap után szokott le arról hogy ne várja el, tőletek ( mert fizikai munkából él, az ember gyári melos nem pedig irodista) hogy feszt maszirozgatva legyen a háta, mert neki az olyan jól esik. És eleinte kedvességből meg lett kinálva kajával, de miután nem viszonozta csak apróságokkal mint energia ital és csoki, így már nem igazán lett meg kinálgatva, mert nem éreztem korrektnek hogy neki főzőgetve legyen, holott ő át se hív magukhoz hogy az anyjával meg fözetné a kedvenc kajámat és egyem meg ott, ha meg szolok hogy ez jól esne akkor addig én maradjak hozzá kedves hogy kiérdemeljem. Az anyjának soha nem mondja el, a teljes verziót csak a saját oldalát így az anyjával jól meg is utáltatot. Ha kérdeztem tőle, tervez e velem valamit azzal jött igen, de nem tett semmit csak szavakat mondott.


Mondtam neki, hogy fel hívom egy haveromat, aki majd motivál engem hogy közösen ki takarítsuk a lakásomat, és közösen meg fözzünk.

Erre be szólt, hogy miért te ezt nem tudod meg csinálni?

Mondtam neki de nyílván képes vagyok rá, csak egyedül lakom és kell ami motivál engem aki hajt engem, mert nekem egyedül olyan mindegy minden.

És azzal jött hogy ő engem nem motivál eléggé? Kérdeztem mivel is?

Hogy fel jársz le fekszel az ágyamra nézni akarsz filmeket vagy sorozatot, és azt várod hogy maszirozgassalak vagy hogy szeretgesselek becézgesselek? Vagy hogy ezen felül ha 4-5oránként éhes vagy akkor mindig legyen neked el készítve főt étel is a saját pénzemből amikor a kaján tudok a legtöbbet sporolni?

Erre azzal jött én őt nem is szeretem akkor igazán mert akkor nem így állnék hozzá.


És én lettem a rossz szokás szerint, és az anyjának is mindig engem állít be rossznak. Meg zavarta hogy haverom tudta hogy rossz nagyon a kedvem, és küldött nekem virág csokrot, mondta hogy szoljak neki hogy ne tegye, erre mondtam neki, hogy nem most tette előszőr amikor tulipán szezon volt nyár elötti időszakban akkor is küldött mert tudja hogy a kedvenc virágom tulipán. Akkor bezzeg nem zavarta csak azt kérdezte attól én még szeretem-e és mondtam igen szeretem, attól mert ő nem adott nekem tulipánt de nyilván fájt mert ha a pénzt sajnálta akkor miért nem tépet le parkból vagy bárhonnan egy szálat nekem hogy gondoltam rád tessék.

Azzal jött akkoriban nem voltunk még komolyan együtt és azért nem tette.

Nem rajtam mult hogy nem akart komolyan venni engem, mert én mindigis komoly kapcsolatot akartam és szeretnék de most mire várt hozzam le a csillagokat az égből hogy hitelesebb legyen vagy álljak ki az utcára azt kiabálva arra vágyom szívemből hogy valaki komolyan akarjon engem?

Nem értem őt, és az egészet se.

Azzal is jött hogy az anyja tudja róla és bármikor tanusítja hogy ő nem tróger mert nem annak nevelték ha így van miért nem akart komolyan venni engem soha? Mikre várt mit tegyek kölcsek rá tíz ezreket hogy több érdeke lehessen bennem vagy én nem értek semmit se.


2021. szept. 1. 12:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Na jó, most hogy jól kipanaszkodtad magad, mit lépsz? Otthagyod? Dehogy hagyod, itt fogsz rá panaszkodni majd 3 hét múlva is, meg fél év múlva is...
2021. szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nyílván ott hagyom, mert ő mindenben csak saját magát nézi.

Pl inkább haza járt enni, mintsem azon járt volna az esze hogy felesbe meg venni hozzá valokat és együtt főzés ha már folyton nálam akart logni, és soha nem akarta hogy én is legyek ő nála, és egyek az anyja főztjéből.

2021. szept. 1. 15:32
 13/16 A kérdező kommentje:

Vagy hogy érdekelje hogy kifogytam a pénzből a fizetés elött, és nincs mit ennem csak májkrémes kenyeret és hozzon az anyja főztjéből nekem vagy bármi.

Nem érdekelte sose kérdezte meg hogy figyelj te mit eszel, te éhes vagy, neked minden rendben meg van hiszen te egyedül élsz, e helyett inkább azt akarta nekem be mesélni hogy neki attól mert az anyjával lakik egyáltalán nem jobb és nem könnyebb ugyan olyan mint nekem aki egyedül lakik érdekes rám senki se főzz vagy bármi. Szóval ezt is be mesélni a másiknak nagyon gáz szerintem. És sokszor haza járt enni, és eszébe se jutot ilyen emberi dolgok iránt érdeklődni hogy én mit fogok majd enni stb. és vissza jött hozzám miután othon evett, és azzal jött azért nem kérdezget engem semmiről se mert ő nem az a fajta aki a másikat faggatja ha el mondja el ha nem akkor nem, ő nem szokott senkit se faggatni ezzel magyarázta ki a miérteket.

2021. szept. 1. 15:36
 14/16 anonim ***** válasza:
Megértelek, hogy ez sok, mindenkinek sok lenne. Ne érezd rosszul magad amiatt, hogy erre a döntésre jutottál.
2021. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Semmi okod ebben benne maradni. Készülj fel rá, hogy kidobod is elhord majd mindennek, meg te leszel az oka meg még ő volt kihasználva meg neked semmi nem jó, semmi nem elég.

Hálaistennek...

2021. szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ekkora egy gyökér csavót, látatlanban is jól felidegesített. Dobd ki azonnal, menjen csak vissza anyucihoz puffogni. Te meg engedj egy forró fürdőt, egyél nasit, igyál egy pohár valamit amit szeretsz és ünnepeld meg hogy megszabadultál tőle. Ennél csak jobbat találsz!
2021. szept. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!