Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan kapcsolatod amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan kapcsolatod amikor csak arra eszméltél már nem olyan vagy nem azt érzed mint eddig?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak tetted a dolgod nap nap után és később tűnt fel hogy már nem olyan..mi lett a vége? Fájt a felismerés?
2021. szept. 1. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
ilyenkor mennek vissza az exhez..
2021. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Most is olyan kapcsolatban vagyok, de nem fáj 🤷‍♂️ F
2021. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Eddig csak olyan volt, hogy a kapcsolatok elejen allandoan ugyanazt erzem mint a közepén vagy a végén.


Pl amikor eleinte még nem kotelezte el magát nem jártunk, állandoan félnem kellett hogy elhagy megcsal vmi lesz.


Ez az érzés kapcsolat alatt is megmaradt (nem is véletlenul, tett is rola), egy ponton amikor már felőrölt és szakitáson agyaltam, azzal a feltétellel maradtam még, (mivel nem tudtam van e alapja, van én vagyok e túl bizalmatlan), hogy majd 1 év múlva újra magamba nézek, es ha 1 év múlva is csak a frászban bizalmatlanságban vagyok/élek mellette, akkor nincs ertelme még 4 5 évig húzni.


De tovább húztuk még, es szakitás lett, és szakitás utan ahogy azonnal erzéketkenul lesz.rt es kibékülni sem adott esélyt, akkor láttam meg, hogy én neki valóban nem is kellettem soha igazán. Ő valszeg mindig is számolt azzal hogy átmenet vagyok.

2021. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Igen, volt. Egy idő után azt éreztem, hogy ez már nagyon nem olyan és nem érzem jól magam benne, de gyáva voltam és inkább tűrtem, csak ne legyek egyedül. Aztán persze megjött az eszem és elmondtam a lánynak hogy mi a helyzet, amire meglepetésre elismerte, hogy nagyrészt ő a hibás és tartottunk egy hónap "szünetet". Ideig óráig javult a helyzet, de aztán újra jött a szokásos szarakodás, úgyhogy össze szedtem a férfiasságom és szakítottam vele. Nem is azt mondom hogy fájt, rossz volt, mindig arra gondoltam milyen jó volt, és bárcsak olyan lenne most is. Nem szabad a múltban élni, meg kell beszélni a dolgokat, ha nem hat akkor el kell engedni.
2021. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!