Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez miatt nem fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miatt nem fog elhagyni a pasim, ugye?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a párommal. Ő nagyon jó pasi izmos, kocka has stb. Én mikor megismerkedtünk elkezdtem fogyózni mert egy 10kg mal több voltam nála. Kicsit erősebb testalkatú széles vállú vagyok, kicsi cicikkel.Fogytam is kb 5-t, sose mondta ki konkrétan hogy kövér vagyok de biztatott ha akarok foggyak.

Szeret, meg szépnek tart. Viszont pl a körmöm sose tetszik neki, meg most a hajam levágattam mert a sok hajvasalás festés kikészítette és azt mondta nem tetszik neki annyira mert kövérít, nem előnyös. Nekem ez szarul esett ezen kicsit össze is vesztünk, és félek hogy kiszeret belőlem. Azt mondta dehogyis de én picit tartok ettől. Szerintetek?

szept. 2. 00:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Hát szerintem elég felszínesnek kell lenni ahhoz, hogy férfiként fennakadjon valaki a barátnője haján és körmén. Érthető, hogy szarul esett, mégis csak egy olyan ember bizonytalanított el, akit szeretsz, akiben bízni szeretnél. Ha bármi ilyen külség miatt kiszeretne belőled, akkor hagyd ott, mert nem leszel boldog, csak le fogja építeni az önbizalmadat.
szept. 2. 00:29
 2/15 A kérdező kommentje:
De én szeretem nem akarom otthagyni. Ő az első komoly pasim. Nagyon szeretném ha ő is lenne a férjem. De néha szokott ilyet mondani..
szept. 2. 00:33
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

Lehet nem leszek népszerű.

Szerintem igen is jogos, ha a partner szóváteszi ha valami külsőleg nem előnyös a párjában.

Aztért gondolom kérdező te sem olyan pasival lennél inkább aki nem tetszik külsőre ...hanem olyannal aki igen.

Szerintem semmi bántó nem volt a párod megjegyzésében.

Rövid haj valóban kövérít, főleg ha a fazonja is olyan.

Növeszd meg és kész, gond letudva.

szept. 2. 00:39
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
ennyiből nem fogja tudni senki megmondani. Nem tetszik neki a körmöd viszont lehet ez azért van mert műkörmöt csináltatsz ő meg nem szereti őket. Van ilyen. A rövid haj meg tényleg nem mindekinek áll jól, csak nyílván ezt közölhette volna kevésbé sértően pl hogy azt mondja neki hosszan jobban tetszett. De lehet ő nem ez a finomkoó típus. Ezt neked kell tudni, a te barátod, meg azt is , hogy neked ez belefér e ha valaki ilyen. Azon meg hogy elhagy kár parázni minden esetben mert ha elakar hagyni elfog ha nem akkor nem ez ellen úgyse tehetsz kb semmit.
szept. 2. 00:43
Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Én szerintem életemben nem láttam férfit, aki a körmöt nézte volna. Most ne vegyük számításba azt, hogy mondjuk retkes az a köröm, az valóban feltűnik talán.
szept. 2. 04:20
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
4 hónapja jártok. Ilyenkor még úszni kéne a rózsaszín ködben. A Te barátod meg már most kritizál. Sajnos nem fog elhagyni, hanem egyre erőteljesebben fogja a földbe döngölni az önbizalmadat. Ha el is hagy, azt csakis "nevelő" célzattal teszi majd, hogy máskor jól viselkedj. Hetek kérdése, és minden mozdulatod előtt azon fogsz gondolkodni, hogy ez vajon meg fog-e felelni a barátodnak. Biztosan ilyen férjet akarsz? Nem lenne jobb egy olyan társ, aki szeret téged?
szept. 2. 07:09
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Nekem volt olyan hülye pasi kezdeményem aki állandóan azt szorgalmazta, hogy csináltassak műkörmöt, mert neki nem tetszett a rövid köröm.

Egy lovardában dolgoztam oktatóként, ahol takarítottam a lovak helyét, meg a lovakat is ápoltam. Nem volt hosszú életű a kapcsolatunk.

Szóval ha a pasid ilyen sz*rságok miatt kiábrándul belőled, akkor hagyd. De most már ebből is tanultál, ha legközelebb drasztikus változást eszközölnél magadon, hajvágás/hajfestés/ruhatár váltás, akkor jelezd a partnered felé és mond el, hogy miért kell azt tenned amit.

Ne csak úgy egyik napról a másikra változtass szó nélkül.

szept. 2. 07:18
Panarom Teafa kézpermet
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Mivan? Sosem úgy néztem ki, ahogy a pasi akarta, volt mindenféle hajam és körmöm. Ezek változtatható dolgok, az összkép számít. Ha kiszeret belőled, nem emiatt lesz.
szept. 2. 07:27
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
A rózsaszín köd elmúlik. Elvalt nőként volt egy 6 éves kapcsolatom. Megbeszeltuk, hogy csak járunk. Egyikunk sem akart a másik családi életében részt venni / neki is ,nekem is vannak gyerekeink/. 3 év csodálatos volt, izzott a levegő körülöttünk. A következő 2 mint a régóta együtt lévő párok. Az utolsó, a kritizalasok éve volt. Valamiért kiszeretett belőlem. Már nem volt elég széles a csipom... kiderult a körte női alkat tetszik neki és hasonlók. Az sosem jelent jot ha kritizál és ennyire a kapcsolat elején.
szept. 2. 07:30
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
felszínes pasi ! tárgyként kezel, olyanná akar tenni ami nem te vagy, most még lehet nem okoz gondot neked, de egyre jobban fogja megölni azt a személyt aki te magad vagy és ez előbb utóbb komoly frusztrációhoz , megfelelési kényszerhez , önképzavarhoz fog vezetni !
szept. 2. 08:58
1 2
Idősebbek is elkezdhetik online és ingyenes rejtvényfejtő játékunkat

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!