Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet,hogy a külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet,hogy a külföldi nők sok téren jobbak mint a magyar nők? Példával

Figyelt kérdés
Több barátnőm és a feleségem is külföldi. Az otthoni nők valamiért elvárják,hogy szó szerint mindent alájuk toljanak,autót,házat,tetemes pénzösszeget,miközben MÉG HA van is saját egzisztenciájuk,azt teljes egészében megtartják saját maguknak,ami a tiéd az övék is,ami az övék csak az övék. Illetve a külföldi nők sokkal jobban odafigyelnek a külsőjükre,ápoltabbak,jobban odafigyelnek az étkezésükre,egészségesebbek,sportosabbak. Továbbá értékelik a figyelmes dolgokat ha az ember megfőz,elmosokat,kitakarít vagy legalábbis segít benne,míg a magyar nők ezeknek is a teljes egészét elvárják a fentiekhez plusszban,mert ha meg kell mozdulni letörik a kezük-lábuk,és miután egy mosolyt,egy ölelést vagy egy kedves szót sem kaptál semmiért,még legyél hálás hogyha nem csalnak szét vagy nem tartanak egy VAGY TÖBB szeretőt. Hát hogy van ez???

2021. szept. 2. 15:18
 101/133 anonim ***** válasza:
96%

98

pont az itteni incel pasik akik napi száz kérdést írnak ki arról, hogy nő nem lehet incel, hiszen még a csúnya nőkre is napi száz pasi ír társkeresőn.

Na most akkor hogy is van ez?

2021. szept. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/133 anonim ***** válasza:
95%
Istenem, úgy kerüli pironkodva az ápoltság kérdést, szerintem már mindenkinek szekunder szégyenérzete van.
2021. szept. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/133 A kérdező kommentje:

#101: Inkább bemásolok egy kommentet egy másik illetőtől,làttam a femcelek is ezt csinálják,nos ezt írta:


"eltorzult a jelentése. mivel a femcelek kisajátították maguknak az nem-semleges incel szót ill. alkalmazták végtelenszer nem incelekre is ezért úgy égett be a köztüdatba hogy csak férfi lehet. ezért a femcel szó inkább már megkeseredett elkeseredett férfigyűlölőt jelent akinek ezt muszáj éjjel nappal propagálnia neten hogy a férfiak milyen szarok."

2021. szept. 3. 14:17
 104/133 anonim ***** válasza:
100%

"női incel" nem létezhet, mert... "csak"


Nem, én többször látom az oldalon, hogy vannak női incelek, csak nem rinyálnak.


Ha nem akarna velem senki kapcsolatot, arról mélyen hallgatnék, nem reklámoznám és égetném magam. Égne az arcom a szégyentől.

2021. szept. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/133 anonim ***** válasza:
4%

101.


Most tényleg rájuk hivatkozol...? Azt a 100 kérdést ugyanaz a 6-7 ember írja ki, hogy tömegnek tűnjenek, mint anno a kamerát körbesétáló németek - nálad ez be is jött, úgy tűnik.


Amúgy pedig hogy ne lehetne "női incel" kapásból ismerek kettőt is. Igaz ebből csak az egyikük olyan, mint a "férfi incelek", tehát a szemében mindenről -is- a férfiak tehetnek.


De amúgy is mindegy, ez az egész incel ökörködés csak a neten létezik, élőben maximum az amcsiknál és a briteknél. És ott sincs olyan nagy létszámuk, egyedül a média szereti felfújni a dolgot, hogy legyen egy kis esti rettegnivaló Vernon bácsi és Petúnia néni számára

2021. szept. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/133 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik a magyar internet rendesen HEMZSEG a kifacsarodott lelkű férfigyűlölő femcelektől,akiknek ez az egyetlen valamicske örömforrás az életükben. De miért?
2021. szept. 3. 14:23
 107/133 anonim ***** válasza:
96%
Van az egyik incel, annak a melós szó a fétise, neked meg a femcel? 😑
2021. szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/133 anonim ***** válasza:
100%

#96 vagyok. Nem értettelek félre. Támadással, becsmérléssel nyitottál a kérdésedben és a leírásodban. Olvasd el mégegyszer a 84-es hozzászólásomat.

Te azzal kezdtél, hogy:

"Az otthoni nők valamiért elvárják,hogy szó szerint mindent alájuk toljanak"

"ami a tiéd az övék is,ami az övék csak az övék"

"magyar nők ezeknek (házimunkák) is a teljes egészét elvárják a fentiekhez plusszban,mert ha meg kell mozdulni letörik a kezük-lábuk"

"egy mosolyt,egy ölelést vagy egy kedves szót sem kaptál semmiért"

"legyél hálás hogyha nem csalnak szét vagy nem tartanak egy VAGY TÖBB szeretőt"

Nem érzed ez mennyire támadó, mocskolódó, uszító szöveg 5 millió emberre? És ezek után csodálkozol, hogy beszólnak, meg indulatok vannak. Ha ezt nem érted, akkor tényleg baj van.

Olyan vagy, mint haverom. Hajnalban betértünk egy kocsmába. Ő pár perc után ráhajtotta a fejét az asztalra. Odajött a szekus, mondta, hogy ne itt aludjál, akkor menjél haza. Erre haverom nagy önérzetesen: Mer?? Miér?? Mi lesz? A szekus erre: Akkor ki kell vigyelek. A haverom (nagy hangon): Há' vigyél! Há' vigyél! Ekkor én felpattantam, mondtam a szekusnak, hogy ne haragudjon, részeg meg hülye, de tudjuk kezelni, nem fog cikuszt csinálni. Mondta a szekus erre, hogy oké, és elment. És haverom folyton bajba kerül, érdekes módon én sosem. Őt valahogy mindig megtalálják, engem nem. Csak nem azért, mert keresi a bajt? Természetesen az ő megfejtése is, hogy mindenki más hülye.

Pont ezt csinálod te is. Beszólsz 5 millió embernek, majd nézel, hogy mit acsarkodnak itt a népek.

2021. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/133 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy tűnik a magyar internet rendesen HEMZSEG a kifacsarodott lelkű férfigyűlölő femcelektől,akiknek ez az egyetlen valamicske örömforrás az életükben. De miért?"


Ha belegondolsz, akinek nincs más az életében, mégis mit csináljon? Az igazi kérdés az, hogy valaki, aki boldog házasságban él a fehérített segglyukú feleségével, az miért itt vergődik egész nap?


Most nagybetűkkel kérem, hogy femcel.

2021. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/133 A kérdező kommentje:
#108 Nem érted. Mielőtt kiírtam volna az őszinte kérdésemet,ugyan ezt csinálták a femcelek MINDEN kérdést alatt válogatás nélkül. Na az a nem mindegy,valahogy ezt szánt szándékkal nem akarod belátni.
2021. szept. 3. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!