Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet,hogy a külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet,hogy a külföldi nők sok téren jobbak mint a magyar nők? Példával

Figyelt kérdés
Több barátnőm és a feleségem is külföldi. Az otthoni nők valamiért elvárják,hogy szó szerint mindent alájuk toljanak,autót,házat,tetemes pénzösszeget,miközben MÉG HA van is saját egzisztenciájuk,azt teljes egészében megtartják saját maguknak,ami a tiéd az övék is,ami az övék csak az övék. Illetve a külföldi nők sokkal jobban odafigyelnek a külsőjükre,ápoltabbak,jobban odafigyelnek az étkezésükre,egészségesebbek,sportosabbak. Továbbá értékelik a figyelmes dolgokat ha az ember megfőz,elmosokat,kitakarít vagy legalábbis segít benne,míg a magyar nők ezeknek is a teljes egészét elvárják a fentiekhez plusszban,mert ha meg kell mozdulni letörik a kezük-lábuk,és miután egy mosolyt,egy ölelést vagy egy kedves szót sem kaptál semmiért,még legyél hálás hogyha nem csalnak szét vagy nem tartanak egy VAGY TÖBB szeretőt. Hát hogy van ez???

2021. szept. 2. 15:18
 111/133 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, egy tanács. Kamunál fontos, hogy ne adj meg minden infot, de ha részletre kérdeznek, tudj válaszolni. Ezért szeppentél meg az ápoltság kérdésétől, mert nem gondoltad végig, személyes tapasztalatod meg nincs. Mindig olyat hozz fel példának, amire ha rákérdeznek, tudsz válaszolni. Ezért kérdeztem rá csomószor, mert nyilvánvaló kamu hergelő kérdés, és ez az, ami ugye más az életben, mint a tévében, kéne a személyes tapasztalat.
2021. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/133 A kérdező kommentje:
#109 Ezt én is kérdezhetném a magyar femcelektől. Ha ők kívül-belül a tökéletesség csodái és szuperszépek,szuperszexik,szuperokosak,elvileg párjuk is van meg boldogok vagy legalábbis az összes férfi őket akarja,akkor miért írogatnak 0-24/7 férfigyűlölő kommenteket és kérdéseket? Gyanús ez magyar femcel virtus nekem.
2021. szept. 3. 14:31
 113/133 A kérdező kommentje:
#111 Annyi kommentet kaptam a femcelhordától,hogy nem tudtam szó szerint mindenre válaszolni. Ha mellékelem a közös fotóinkat,a családi képeket meg az igazolványainkat akkor a magadfajta femcelek megnyugszanak?
2021. szept. 3. 14:33
 114/133 anonim ***** válasza:
88%

",akkor miért írogatnak 0-24/7 férfigyűlölő kommenteket és kérdéseket"


Először is fejezd be ezt a femcelezést, mert röhelyes vagy vele.

Férfigyűlölő kommenteket nem írogatnak, max. konrétan az olyan kérdezőre, aki már eleve általános "támadást" indított a nők ellen. Mégis mit vársz, mikor szépen leazál valakiket valami légből kapott teória alpján? És még te vagy megsértődve, hogy nem köszönik meg? :D

2021. szept. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/133 anonim ***** válasza:
88%
szerintem most olvasta valamelyik incel csoportban ezt a femcel szót, aztán nagyon becsípődött nála. valahogy úgy tudom elképzelni, hogy mint a h*lyegyerek röhög magában (hihihihuhuhuu) akárhányszor leírja, mert azt hiszi ezzel most nagyon belegázol minden nő lelkébe. közben meg csak nevetséges a pali
2021. szept. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/133 anonim ***** válasza:
96%

#111

most keresi a tanulmányok között meg a gugliban, hogy milyenek lehetnek a nyugati nők, hogy végre tudjon már mondani valamit arra, hogy milyen lehet egy fehérített segglyukú feleséggel az élet. hányszor most fogat meg ilyenek

2021. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/133 A kérdező kommentje:

Mi ez a tyúkketrec itt? Egymást pontozzátok fel? Nagyon nagyon szánalmas ez a zsigeri femcelkedés. 😄


Mint ahogy az is,hogy lassan de biztosan 10 év külföld után elírok egy magánhangzót és foggal körömmel kapaszkodtok abna az egy dologba. Szánalmas femcelek.

2021. szept. 3. 18:37
 118/133 A kérdező kommentje:
Azért mert nem kelletek senkinek vagy mert valami szerencsétlen ember életét keserítitek meg nap mint nap nem itt kell ólálkodni egész nap és vadidegenekbe belekötni meg a házasságát firtatni ti szégyentelen szánalmas femcelek
2021. szept. 3. 18:43
 119/133 anonim ***** válasza:
86%

Femcel femcel femcel

Gyorsan ránts rá a kis tikkadt kukidra 😂

2021. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/133 A kérdező kommentje:
Miért feltétele az nem létező életeteknek a szánalmas femcel vergődés?
2021. szept. 3. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!