Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet,hogy a külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet,hogy a külföldi nők sok téren jobbak mint a magyar nők? Példával

Figyelt kérdés
Több barátnőm és a feleségem is külföldi. Az otthoni nők valamiért elvárják,hogy szó szerint mindent alájuk toljanak,autót,házat,tetemes pénzösszeget,miközben MÉG HA van is saját egzisztenciájuk,azt teljes egészében megtartják saját maguknak,ami a tiéd az övék is,ami az övék csak az övék. Illetve a külföldi nők sokkal jobban odafigyelnek a külsőjükre,ápoltabbak,jobban odafigyelnek az étkezésükre,egészségesebbek,sportosabbak. Továbbá értékelik a figyelmes dolgokat ha az ember megfőz,elmosokat,kitakarít vagy legalábbis segít benne,míg a magyar nők ezeknek is a teljes egészét elvárják a fentiekhez plusszban,mert ha meg kell mozdulni letörik a kezük-lábuk,és miután egy mosolyt,egy ölelést vagy egy kedves szót sem kaptál semmiért,még legyél hálás hogyha nem csalnak szét vagy nem tartanak egy VAGY TÖBB szeretőt. Hát hogy van ez???

2021. szept. 2. 15:18
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/133 A kérdező kommentje:
And if you'd have basic education or a little bit of common sense you would know that Hungary isn't eastern but central european,what a buncha bollocks you spewin.
2021. szept. 2. 19:51
 52/133 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon kellemes tankönyvszagú a "tudásod". De a spewinnak azért jobban utánanézhetnél mit jelent 😂

A bunchan is jót röhögtem. Te kis gangsta 😂

2021. szept. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/133 anonim ***** válasza:
95%

I have a life, unlike you :-) The same goes for relationships. I divorced but it has nothing to do with the fact, that you have never had a British wife. (Or any wives, as a matter of fact). It's true, that there are lots of foreigners there, but if your wife is Indian or Turkish, doesn't matter if she's also British. Because the mentalitiy is the same: Asian.

And of course, you should also know, that all Britons and most westerners refer to us as "eastern Europians" because for them, we are the same. To be honest, culturally we are. Eastern and western was a term to be understood from the point of the Berlin wall. Communist and not communist. An now, we are worse then other eastern European countries, but that's another sad story. So come on, spill it! Where is your wife from? The woman who respects your politeness every time you wash up? Obviously, she's not English, so where's she from? And how come you got married since your last question? You gobshite, does it make you feel good to lie?

2021. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/133 A kérdező kommentje:

Lári fári. Összeszenvedtél valami kínosan lexikális ábrázatú baromságot ami tele van ordító földrajzi,szociológiai és kulturális marhaságokkal,de ugye mivel rongyember vagy kénytelen vagy a másikat vádolni a szennyeddel 😄 Ha általános az a baj,ha szlenges mert megszoktam az a baj 😄 Persze amiket írtam abból semmire se reagáltál,szánalmas.Egyre jobban esel ki a szerepedből csillagom.

Even if your nonsense was "right" which was obviously a huge bs,I wouldn't be proud that I spread my hooved legs open for some chav or pikey for some admiration and dosh...oh my. And YOU dare to rampage on this site with your babbling lunatic femcel cronies..the irony.

2021. szept. 2. 20:18
 55/133 A kérdező kommentje:
(Bocsi,közben valami agyhalott beleböfögött a beszélgetésbe,azt hittem te is ő vagy)
2021. szept. 2. 20:20
 56/133 A kérdező kommentje:
(Agyhalott femcel*)
2021. szept. 2. 20:20
 57/133 anonim ***** válasza:
96%
TÉnyleg van feleséged? Nem hiszem, hogy létezik nő, aki egy ilyen idiótát elvisel. Vagy előtte meghunyászkodsz? Csak mert ilyen stílussal már rég kivágott volna.
2021. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/133 A kérdező kommentje:
A magadfajta idióta femcelek hangoztatják,hogy "a stílusom attól függ,hogy te ki vagy" nem olyan bonyolult ez.
2021. szept. 2. 20:29
 59/133 anonim ***** válasza:
97%

Az 52-es válaszoló nem én voltam. Bocs, hogy igényesen beszélek, nem ilyen alpári stílusban. Nem attól leszel hiteles, hogy a bullshitet bs-nek rövidíted. A rampage rád jellemző, te írod ki a nőgyűlölő kérdéseidet és még mindig nem árultad el, mit szedsz, hogy ilyen tudatállapotba kerülsz tőle.....

Semmiféle lexikális baromságot nem hordtam össze, ha kint éltél volna tudnád, hogy kelet euprópaiaknak tartanak minket. Nem vagyok rongy ember és nincs mire reagálni a hülyeségeidből. Te sem reagáltál tényekre. A nyugati nők nem esnek hasra, ha elmosogatsz, mert a munkamegosztás természetes. (Hidd el, tudom)Ahol nem, ott bejárónő csinálja. A férj pedig eltartja a asszonyt amíg otthon van, mert nincs gyes, és utána is a legtöbb anyuka csak fél állásban dolgozik. Ezekről valahogy elfeledkezel a brit "feleséged" mellett. Aki ha létezne, legalább minimális tiszteletet mutatnál a nők iránt (ha nem is a magyar nők iránt) és nem írnál ilyen baromságokat.

De a kérdés még mindig az, miért hazudozol nekünk? Felismerünk a stílusodról. Remekül szórakozunk rajtad és megint jó sok választ fogsz generálni. Mert bohócnak kiváló vagy. A femcel pedig még továbbra is az incel párja amiben a "cel" a cölibátust jelenti. Ezt mindig eltéveszted. De hiába átkozódsz itt, ettől nem lesz jobb életed.

2021. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/133 anonim ***** válasza:
96%

"a stílusom attól függ,hogy te ki vagy"


Na ez igazi proli duma.

2021. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!